הנדסת אווירונאוטיקה וחלל

1234aaa

New member
אבל מדובר על קוסם צבאי!!!

הקוסם שאת עובדת אצלו צבאי?

1234aaa

New member
את לא רצינית נכון?

ומאיפה יש לו כסף לשלם לך? מה 350 ש"ח שהוא מקבל? (אלא אם הוא קוסם קרבי חחחחח (עושה קסמים בשטחים) תבדקי טוב אולי הוא היה עתודאי לקוסמות ופשוט חזר לשרות (תוכלי אגב לכתוב לנו מאמר על שיבוצים של קוסמים צבאיים).

Rinushkaa

New member
לא קראת את ההודעה שכתבתי שם הא?

כתבתי שהוא בקושי נמצא בצבא - ועכשיו עם המצב הוא מקבל עוד פחות זימונים.. כרגע הוא בעיקר מופיע בהופעות פרטיות בבתי ספר/ מועצות/ ועדות/ קניונים/ ימי הולדת וכו'. על ההופעות האלו הוא מקבל מן הסתאם תשלום ומהן מפריש לי בין 200-400 ש"ח להופעה (תלוי בהופעה, במיקום ובקריטריונים אחרים..) הוא ממש לא חי רק על המשכורת הצבאית שלו.. מה פתאום..

ChipsMan

New member
ואי..

אם במקרה תגיעי לחיפה אני אסדר לך עבודה אצל המרצה שלי למבוא למדמ"ח
הוא בשיעורים קרע ספר טלפונים ועשה קסמים עם קלפים כדי להסביר לנו כל מני דברים. אח"כ הוא, כמובן, הצטנע ואמר "זאת הפעם הראשונה שאני נוגע בקלפים". כן.. בטח
אולי הוא מתכנן קסמים יותר מתוחכמים לשנים הבאות

Rinushkaa

New member
חחח אתה צוחק?

המורה שלי לפיסיקה משכבר הימים היה מעופף על מראות, מריץ תרנגולות במאה קמ"ש, רוקד על ניירות, זורק דברים על קירות... המורה למדמ"ח היה הופך אנשים לפסלים, גורם לנעליו להתעופף ברחבי החדר ושאר דברים בסגנון.. ובאותו הקשר, המורה שלי להיסטוריה מג'אנגלת ונוסעת על קורקינט באמצע השיעור.. קטעים מוזרים הולכים אצלנו...

ChipsMan

New member
חח למה אני לא בביצפר שלך? ../images/Emo3.gif

יכול להיות מעניין. אפשר להקליט את זה ולשלוח לפספוסים

StasikD

New member
../images/Emo6.gif בזמנו חשבתי,

איזה מצחיק שהיא כתבה עוזרת קוסם, זה בטח מאיזה ספר "שוליית הקוסם" או משהו...

1234aaa

New member
תגידי,

זה הקוסם שלך העלים את הצוללת דקר? כאילו ,קסם יפה והכל..אבל למה להחזיר אחרי 30 שנה.

1234aaa

New member
הייתה פעם מודעה בטכניון

(נדמה לי,לא סגור שזה שם) "אגודת הסטודנטים מארגנת מסיבה עם חשפנית (יהיה ליצן\קוסם בשביל העתודאים)" או משהו כזה.. נראה לי שהוא התכוון לזה.

למעלה