הנדסאי עיצוב תעשייתי באורט סינגאלובסקי

אריק ל

New member
הנדסאי עיצוב תעשייתי באורט סינגאלובסקי

חברים, אני בהתלבטות ממש קשה בימים האחרונים. אני משרת בצבא קבע בקרייה ולכן מתעניין בלימודי ערב של עיצוב תעשייתי או אדריכלות ועיצוב פנים. לבסוף הוביל אותי החיפוש שלי לאורט סינגאלובסקי שבת"א, עקב חוות דעת של אנשים שדיברו גבוהה על המוסד. אבל ההתלבטות עדיין בעינה - האם ללכת ללמוד לתואר הנדסאי עיצוב תעשייתי, או הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים? הבנתי שהנדסאי עיצוב תעשייתי בארץ די שווה לבוגר תואר ראשון בעיצוב, מבחינת התפקידים והיכולות. השאיפה שלי היא להכנס לתחום העיצוב התעשייתי בהיי-טק - עד כמה יש ביקוש לכך בשוק, במיוחד לבעלי תואר הנדסאי בתחום? אני לא בטוח שאני רוצה כ"כ לעצב בקבוקי פלסטיק או כפיות - לא שאני מזלזל, אבל כיוון ההיי-טק יותר מעניין אותי באספקט הזה. בקשר לאדריכלות - אמנם אסתטיקה ותחכום בוערים בי, אבל איני מוצא את עצמי נמשך יתר על המידה לבניינים (במיוחד בארץ, שרובם, איך לומר את זה - מכוערים). האם יש לי מה לחפש באדירכלות לאור זה? לבסוף, אם מישהו יוכל אחת ולתמיד מה עושה מעצב תעשייתי? בפועל מה הוא עושה? ומשהו קצת חומרי - איך המשכורות לבוגר טרי בתחום? ולבוגר קצת פחות טרי? (3-5 שנים בתחום). תודה לכולם - אני ממש צריך עצות כי אני מעוניין לתת לכשרון הציור שלי לפרוח, אבל אני גם מאוד טכנולוגי.

למעלה