המשך רישום למשחק ההשקעות

מצב
הנושא נעול.

yules

New member
אפשר גם?

עדכון משחק הפורום ותחילת ההרשמה למשחק החדש
חוקי המשחק החדש הינם: •כל תיק מורכב מעשר רובריקות שוות, כאשר כל רובריקה יכולה להיות מניה או מזומן. אפשר לבחור מניה למספר רובריקות וכך לתת לה משקל רב יותר. •כל תיק יתחיל בסכום של 100,000 ש"ח (ניתן יהיה להחזיק שברי מניות). •כל שלושה חודשים אפשר יהיה להחליף מניות בתיק. •המניות תרכשנה בסוף יום המסחר של ה-30.07. •כן, בסוף כל רבעון מעתה בהתאם להחלפות. אורך המשחק יהיה שנתיים. המשחק יעודכן באופן רציף באתר התמונה הגדולה וכן יעודכן אחת לשבוע בסוף יום חמישי בפורום בתפוז. אודה מאוד למשתתפים במשחק, אני חושב שזה יכול להיות מעניין מאוד. לכן, בנימה חגיגית זו, ההרשמה נפתחת. ניתן לשרשר את התיקים להודעה זו. המשחק הישן ימשיך לפעול ברקע ואעדכן מה קורה לתיקים, אם מישהו יביע עניין, פה ושם.
אפשר גם?
חמש רובריקות ביוסל שלוש רובריקות כור שתי רובריקות דלק קבוצה בהצלחה לכולם

dw2322

New member
המשך רישום למשחק ההשקעות

המשך רישום למשחק ההשקעות

NS101

New member
תודה DW ../images/Emo45.gif

המשך רישום למשחק ההשקעות
תודה DW

dw2322

New member
התיק שלי

המשך רישום למשחק ההשקעות
התיק שלי
10 מניות: גזית גלוב, אמפל, קווינקו, גילת, פורמולה, ברימאג, פוינטר, עוגן נדלן, סולבר ו... תפוז
(כמו בפעם הקודמת, זו הפלטפורמה שלנו
)

NS101

New member
פורמולה מערכות, נכון?

התיק שלי
10 מניות: גזית גלוב, אמפל, קווינקו, גילת, פורמולה, ברימאג, פוינטר, עוגן נדלן, סולבר ו... תפוז
)
פורמולה מערכות, נכון?

dw2322

New member
אכן

פורמולה מערכות, נכון?
אכן
מטריקס עלתה בחודשים האחרונים ולכן פחות אטרקטיבית למשחק, לפחות לחלקו הראשון, בעוד שפורמולה מערכות האמא, המסוכנת יותר עקב אחזקה בחברות הייטק תנודתיות, יכולה לקפוץ קצת בתרחיש החלפת בעלות וציפיות שהבעל בית החדש יתעסק פחות עם קבלה ושוק אפור. מטריקס נסחרת כיום בערך ברמה שנסחרה לפני שנה. פורמולה ירדה 15%. בתיק האמיתי הייתי יותר נזהר ולא עושה כאלה שטויות

m i t o s

New member
התיק שלי

התיק שלי
)
התיק שלי
אורכית 2X ביומדיקס 3X טאואר דלק רכב אורמת גזית גלוב סרגון

NS101

New member
להלן קובץ בו התיקים עד כה

המשך רישום למשחק ההשקעות
להלן קובץ בו התיקים עד כה
אם שכחתי מישהו, שיאמר. אם טעיתי במניה, שיאמר. אם יש הערות, הארות או משהו מסעיר אחר, אתם יודעים.

צאט ניק

New member
נו למה לא

המשך רישום למשחק ההשקעות
נו למה לא
לאור הצלחתי המדהימה במשחק הישן (מקום 4 מהסוף
- למרות שאם הייתי טורח לעקוב ולעדכן את ns על דיבידנדים אולי הייתי מתקדם כמה מקומות לכיוון מרכז הטבלה) ננסה שוב לתת לכם בראש. 1- אודיוקודס. 1-רדויז'ן 1- סרגון. 1-מזרחי טפחות 1-לאומי 5-מזומן (ns אפשר הטבה בריבית כלקוח מועדף?)

voguemaster

New member
ניר, תרשום תרשום! ../images/Emo6.gif

המשך רישום למשחק ההשקעות
ניר, תרשום תרשום!

אזורים - 2 רובריקות אלביט מע' גזית גלוב כלל ביטוח לאומי - 2 רובריקות מזור טכנו' מטריקס מיטרוניקס הנה, אפילו מסודר לפי הא'-ב'
תודה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה