המשך רישום למשחק ההשקעות

מצב
הנושא נעול.

gammli

New member
יש שינויים משמעותיים מתחילת השבוע

תיקון התיק נא לבטל את הקודם
4 מנות ביוסל 2 מנות בריינסווי השאר מזומן
יש שינויים משמעותיים מתחילת השבוע
מה שאילץ אותי לשנות את התיק נא לאשר

gammli

New member
ns תודה על הכלללללל../images/Emo229.gif

ns תודה על הכלללללל

lernery

New member
הנה הניירות שלי,

המשך רישום למשחק ההשקעות
הנה הניירות שלי,
להם הקדשתי בערך 5 דקות מחשבה סך הכל: רובריקה אחת - אסם עוד אחת - שופרסל עוד אחת - גזית גלוב עוד אחת - ביוקנסל שש נוספות - מזומן

צאט ניק

New member
משעשע לראות

התיק שלי
2 X אלוני חץ 2 X אורמת 2 X מאינד 2 X אקסלנז 1 X אורכית 1 X כן פייט
משעשע לראות
שעוד יש אנשים שמאמינים באורכית. אתה כבר השלישי נדמה לי ששם אותה בתיק. נו מילא, יש גם אנשים שמאמינים שאלביס לא מת.

alterk

New member
בטח משעשע

משעשע לראות
שעוד יש אנשים שמאמינים באורכית. אתה כבר השלישי נדמה לי ששם אותה בתיק. נו מילא, יש גם אנשים שמאמינים שאלביס לא מת.
בטח משעשע
בתיק וירטואלי הכל משעשע, בתיק האמיתי קצת פחות. מחזיק *שאריות* של הזבל הזאת מהימים העליזים בהם 7$ היה "כסף על הריצפה" (ציטוט של אחד, שלומי כהן, גלובס), ועוד יצאתי בזול כנראה. ו-"שאריות" זו מילה מעניינת - או שיוצאים בזמן מרוב הפוזיציה ובתיק נשארות "שאריות", או שהפוזיציה מצטמצמת עד לכדי "שאריות" ממה שהיתה בעבר, או שניהם. התיק הוירטואלי סובל הכל, ומשקיעי אורכית ותיקים עצביהם מרוטים ורופפים, אי אפשר איתה ואי אפשר בלעדיה

blueshark09

New member
תשים לב אבל שהמניה הכי מככבת

משעשע לראות
תשים לב אבל שהמניה הכי מככבת
היא המזומן תחי הבלטה

gili667

Member
אריאלי כתב בגלובס על שיטות מנצחות

אני מקווה שלא איחרתי
1. קרדן אן.וי. 1. סנו. 1. ברימאג. 1. דסק"ש. 1. דיסקונט. 5. מזומן.
אריאלי כתב בגלובס על שיטות מנצחות
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000476524 שיטה מס1 אין מניות מהארץ , שיטה 3 אין 10 מניות וגם היתה גרועה ()-: נשארנו עם שיטה 2 בלית ברירה באין לי מישע אילו מניות עונות היום על הקריטריון הינני נשאר עם המניות מהכתבה: וילאר, נטו אחזקות, קסטרו, נטו מלינדה, פמס, גב ים, שטראוס, אופיר אופטרוניקה, מטריקס, סנו. ------------------- כמדומני שכדי שהמשחק יהיה "נכון" ככל האפשר הבחירות צריכות להעשות קרוב ליום תחילת המשחק מי שחשב על מניות מלפני חודש הרי שבינתיים השתנה הרבה בשוק והבדל הזמן יכול לעשות הבדל גדול בתוצאות

מצב
הנושא נעול.
למעלה