המשחק לא קצת יקר?

lunale

New member
המשחק לא קצת יקר?

אני לא ידעתי שכל חודש צריך לשלם כל כך הרבה. האם כדאי לי לשלם את הכמויות האלה? בשביל המשחק הזה?

I3lackM

New member
באמת נראה לך שתקבלי תשובה...

אובייקטיבית פה? תנסי לשחק חודש אחד, תראי איך הולך... לא אהבת? תמחקי :)

lunale

New member
בקשר לזה

דבר ראשון אני מדבר עם ההרשמה של אמא שלי ואני מעוניין ליקנות את המשחק.ודבר שני בסך הכל שאלתי עאם כדי לשלם את הכסף בישביל משחק טוב.לזה אפשר לענות לי?

NightElf

New member
גם אני חשבתי ככה במשך שנתיים

שזה יקר ולא כדאי. ואז הייתה האופציה לשחק 10 ימים בחינם שבמהלכם התמכרתי
ולא רק שקניתי את המשחק (99 ש"ח), אלא גם נרשמתי לשלושה חודשים מראש (200 ש"ח בערך) ושדרגתי את המחשב והוספתי זכרון (470 ש"ח) כדי שהמשחק ירוץ בצורה חלקה עם גרפיקה יפה, כי ככה הכי שווה לשחק אותו. 200 ש"ח חלקי שלושה חודשים יוצא בערך 65 ש"ח, שזה פחות מכבלים או משהו דומה. אבל כמו שרשמו, צריך לשחק ולראות אם מתחברים או לא לסגנון משחק הזה.

רוקי

New member
זה לא כזה יקר..

אז נכון שזה בסביבות 70 שקל בחודש, ואנחנו לא רגילים לשלם על משחקים כל עוד רוצים לשחק בהם. העניין עם המשחק הזה שמקבלים תמורה בשביל הכסף. מבחינת החברה, היא צריכה כסף כדי לממן את השרתים שלה, היות והמשחק ברשת. מבחינת השחקנים, המשחק מתעדכן כל כמה זמן עם תכנים חדשים וזו התמורה. לכן, כמו שבלק כתב, כדאי לנסות לשחק חודש חינם (או 10 ימים אם מורידים מהאתר) ולראות אם אוהבים את זה. אם תשאלי את הגולשים בפורום, רובם יגידו שכדאי, אבל זה בגלל שהם כבר התמכרו לזה. זה עוד משהו לקחת בחשבון
. בהצלחה

Maky

New member
כל אחד והשיקולים שלו

מן הסתם רוב מי שפה החליט שזה כדאי לו...

למעלה