המצעד של גלגל"צ עשרת הגדולים(ישראלי)

• פותח הנושא ady18
  • פורסם בתאריך

ady18

Well-known member
המצעד של גלגל"צ עשרת הגדולים(ישראלי)

Rincewind

New member
כן. רדיו ירושלים.

תחנה שבאמת מביאה מגוון של מוסיקה ולא פלייליסט צר ונטחן.

liorsharabi

New member
חח כירושלמי אני אומר לך...

אין הרבה ששומעים רדיו ירושלים... בגלל שהם שמים כל חרא שיוצא...

Rincewind

New member
כראשל"צי אני אומר לך...

שאני לא שומע רדיו ירושלים
אבל המצעד שלהם הוא המצעד הטוב ביותר שיצא לי לראות בתחנת רדיו ישראלית!

Rincewind

New member
במקרה זה, לראשל"צי ../images/Emo3.gif

הוא שאל איזה מצעד יותר טוב, לא איזו תחנה יותר טובה

liorsharabi

New member
אבל מה לעשות רוצה מצעד כזה? יש מחיר..

תראה ...לדעתך זה מצעד טוב..גלגלצ לא מצעד טוב בסדר אז יש לרדיו ירושלים שעתיים של אחלה מוזיקה(המצעד) אבל מה עם שאר השעות ..שאר השעות חרא כי הם מכניסים כל חרא! וכן, זה שהם מכניסים הכל עושה טוב למצעד אבל לא לשעות השידור שלהם..ובאמת שומעים הרבה יותר את גלגלצ..אין הרבה ירושלמים ששומעים את רדיו ירושלים .. אז מה עדיף? מצעד כמו רדיו ירושלים שחוץ מהמצעד הכל חרא? או מצעד כמו של גלגלצ שלא נכנסם כל השירים לפלייליסט אבל לפחות שומעים תתחנה כי היא "נורמלית" ...

chernia

New member
כחולוני אני אומר לך..

המצעד של גלגל"צ הכי מוכר בארץ והכי פופולרי ומכאן גם המצעד הכי טוב. שמעת על המשפט הפופולרי: אם אתה לא יכול לנצח אותם,הצטרף אליהם"? גלגל"צ הכי טובים ואף תחנה לא תעבור אותה בחיים ובגלל זה כדאי לך להפסיק להפגע מהם ולנסות להנות ומי יודע אולי יום אחד תמצא משהו טוב בתחנה הזאת.

kobbar

New member
../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif חולוני ../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

kobbar

New member
הגישה נחמדה ואהבתי את הבגרות שיש בה

למרות זאת, לא תמיד צריכים להצטרף לכל מי שלא מנצחים ראה ערך התנועה הנאצית לדוגמה לפעמים עדיף לקום ולברוח

Rincewind

New member
הכי מוכר והכי פופולארי שווה הכי טוב? הא?

כבר הסברתי: גלגל"צ פופולארית מסיבות טכניות ולא מוסיקליות- היא משודרת בכל הארץ ואין בה פרסומות. השירים שמשודרים מחוץ למסגרת הפלייליסט הם טובים. ולכן כולם מאזינים לתחנה. כל מי שאני מכיר שומע גלגל"צ מהסיבות האלה אבל שונא את החרישה על שירים חדשים, וברוב המקרים גם שונא את הבחירה של השירים. אם אתה לא יכול לנצח אותם הצטרף אליהם? כבר ניצחתי. אני לא שומע רדיו.

kobbar

New member
אני אסביר

אתה אומר כאילו ניצחת את גלגל"צ אז זה לא בדיוק "ניצחון", כי ת'כלס קמת והלכת ו... זהו.. זה כן סוג של ניצחון
אבל זה לא באמת ניצחון נגיד לדוגמה, שחף וקארין שחסמו אותי כי אני כותב הרבה ועושה קצת בעיות
אז אחרי הרבה בלגאנים וצרות שלא נדע, ובאמת היאבקות והתעקשות, נשארתי, נלחמתי, ובסוף גם אני ניצחתי וגם הם ניצחו, זה נקרא ת'כלס "ניצחון" אם הייתי קם והולך ועוזב את הפורום, כמו שעזבת את גלגל"צ, זה לא "ניצחון"

kobbar

New member
לא יודע, לא הייתי עדיין במצב כזה, זה מסובך

אבל נגיד אם משהו מפריע לי בארגון שהוא עם כוח, בטח שהייתי נלחם בדרך שלי, לדוגמה אני כל שבועיים שולח מכתבים לוואינט, מעריב, הארץ, עובדה על ניצול עובדים במקדונלדס ומביא להם הוכחות ודוגמאות
אבל הם לא עושים עם זה שום דבר. ועדיין אני ממשיך עם זה
עד היום שבו אני אראה כתבה בוואינט על העניין הזה ! אפילו כשאני אהיה בצבא אני אמשיך להתלונן ולקטר. אתה גם, עם הכתבות שאתה עושה נגד גלגל"צ, זה גם סוג של לחימה, ופה זה איזשהו "ניצחון", ופה אתה בעצם עושה משהו לשנות את זה, את המעט שאתה יכול בתור האזרח הקטן היחיד, וזה טוב, זה בעצם מה שאתה צריך לעשות אם אתה באמת רוצה לשנות. כל אחד נותן קצת. הטור הזה שכתבת והיה בשער של תפוז לדוגמה, זה מצוין, ככה צריך fight back

Rincewind

New member
שמע, לדעתי אני גם משפיע על הסביבה שלי

רוב האנשים הם צרכני רדיו פסיביים. בצבא, כולם שמים גלגל"צ ברקע, פשוט כי זה רץ ברקע בלי בעיות קליטה, בלי פרסומות ובלי כאב ראש. כולם כולל כולם מתלוננים על חרישה חסרת פרופורציה של שירים, אבל אף אחד כמעט לא מודע לתהליך הבחירה ולאלטרנטיבות הקיימות במוסיקה הישראלית. אתה אומר שרוב עמישראל הוא "בטעם של ליעד", ואולי אתה צודק. אבל אני מאמין שיש ועוד איך מקום להרחיב את הפלייליסט ולהכניס שירים שהיו מעוררים מאוד את הרדיו ובטוח לא מבריחים אף אחד: "את שיגעת" של גבריאל בטלר, "רק שלי" של דניאל, "IN TEL AVIV" של סאבלימינל עם וויקלף ז'אן (הייתי בשוק שזה לא נכנס), "הכל זה לטובה" של דנה וכו'. הם מסננים יותר מדי ויש תחושה, שנוצרה שם קליקה שכבר לא מנסה לקלוע לטעם הקהל, אלא פשוט פועלת לפי טעמה שלה. הקהל גם ככה שבוי של התחנה, לא משנה איזו מוסיקה חדשה הם ישמיעו (כמובן כל עוד זה בגבולות המיינסטרים ולא רוק כבד או משהו).

למעלה