המפגש

מצב
הנושא נעול.
המפגש

המפגש
היה כייף תודה לנח סלוצקי, מנהל המוזיאון על הכנסת האורחים ועל ההסברים

ארזS

New member
בעייה כללית ב"תפוז" לא בפעם הראשונה

מוזר... הם מתחת ל 250K ?
בעייה כללית ב"תפוז" לא בפעם הראשונה
אז בינתיים ללא תמונות , רק עם קצת מילים... תודה לאורן ולכל המשתתפים. היה משהו נפלא והלוואי שיהיו עוד מפגשים שכאלה. אעשה ניסיון נוסף יותר מאוחר להעלות כמה תמונות (לא הפצצה...) ואם גם הוא יכשל אז אנסה שוב במוצ"ש או ביום ראשון. ובינתיים שבת שלום
לכל האנשים הנפלאים !!!

suprman1

New member
יש היום בעיה במערכת של תפוז../images/Emo43.gif

לצערי המערכת מסרבת לקבל את התמונות
יש היום בעיה במערכת של תפוז

גם תמונות שכבר עלו לפורום אתמול לא ניתן לפתוח אותן. אני שמח שנהנתם ומקווה לשמוע עוד חוויות ולראות את התמונות כאשר המערכת תחזור לפעול.

alantan

New member
היה נפלא

המפגש
היה נפלא
שמחתי לראות את כולם, ולשמוע את ההסברים המאלפים של נח סלוצקי. כמו כן, היה מרגש לחוות את ה-O305!

נו ואיך שחכתי?@!~#

היה נפלא
שמחתי לראות את כולם, ולשמוע את ההסברים המאלפים של נח סלוצקי. כמו כן, היה מרגש לחוות את ה-O305!
נו ואיך שחכתי?@!~#
תודה רבה רבה רבה לאלן על הטרמפ..... התמונות יצאו מעולות, ובמיוחד התמונה ל...אבייתר 777

ה דרומי

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo51.gifלכולם כולם../images/Emo140.gif

מתי המפגש הבא שיתקיים במוזיאון...
הרכבת (כולל אביתר)?
לכולם כולם

היה 10 היה נחמד להכיר סוף סוף את הפרצופים מאחורי המקלדת לכול שם "משתמש" יש
פרצוף
אני נהנתי וההרצאות היו מאלפות .
למרצים
מחכה לתמונות בעיקר לתמונה בשביל הדוד מירושלים. ליניב הקטן קטן עלק
פעם הבאה
גם להזיז את
בוס אורן מקווה שהגעתם הביתה. שבת שלום ושוב פעם היה כיף להכיר אותכם. הדרומי

ארזS

New member
חבל שבתפוז יש בעיות

המפגש
חבל שבתפוז יש בעיות
ואי אפשר להעלות תמונות. אז נמתין בסבלנות... היה יום מרגש ומהנה, ואני מקווה שכולם שבו לשלום הביתה. ומכיוון ששכחתי לציין זאת בהודעתי הקודמת, אז בהזדמנות זאת תודה מקרב לב ליניב הקטן שהוא דווקא ממש גדול על הטרמפ. שבת שלום לכולם וסוף שבוע נעים.

oren*

New member
שבת שלום ארז, אני שמח שנהנית ../images/Emo140.gif

חבל שבתפוז יש בעיות
ואי אפשר להעלות תמונות. אז נמתין בסבלנות... היה יום מרגש ומהנה, ואני מקווה שכולם שבו לשלום הביתה. ומכיוון ששכחתי לציין זאת בהודעתי הקודמת, אז בהזדמנות זאת תודה מקרב לב ליניב הקטן שהוא דווקא ממש גדול על הטרמפ. שבת שלום לכולם וסוף שבוע נעים.
שבת שלום ארז, אני שמח שנהנית

oren*

New member
תודה לכולכם שבאתם, היה מרתק ../images/Emo41.gif

המפגש
תודה לכולכם שבאתם, היה מרתק

שמחתי להכיר את האנשים מאחורי הכינויים, כל אחד ואחד מכם, שתורמים יום יום להצלחת הפורום והגברת התודעה בישראל לתחום התחבורה הציבורית. מקווה שהתקלה בתפוז תטופל בזמן הקרוב, כך שנוכל להציג תמונות ולהמשיך להתענג על הבוקר הנפלא שהיה לנו. שבת שלום

יהוושע

New member
כול הכבוד ליוזמי המוזיאון הזה ולנוח

תודה לכולכם שבאתם, היה מרתק

שמחתי להכיר את האנשים מאחורי הכינויים, כל אחד ואחד מכם, שתורמים יום יום להצלחת הפורום והגברת התודעה בישראל לתחום התחבורה הציבורית. מקווה שהתקלה בתפוז תטופל בזמן הקרוב, כך שנוכל להציג תמונות ולהמשיך להתענג על הבוקר הנפלא שהיה לנו. שבת שלום
סלוצקי , ראיתי לפניי את כול האוטובוסים שזכרתי מילדותי , שמורים במצב מצוין וצבועים בצביעה המקורית( כמה מהם , בצביעה " כמעט " מקורית ) ויכולתי להתוודע גם לאוטובוסים של ימי טרום מדינה. בושה ל"דן" , הקואופרטיב השני בגודלו בארץ וותיק פחות מאגד בשנים ספורות , שלא השכיל לשמר אוטובוסים ישנים , והרי היה לו צי רכב ענקי של מאות אוטובוסים שנעו בכול גוש דן . עשרות שלדי אוטובוסים שללא ספק ניתן היה לשמר רבים מהם ,חלקם אף צבועים בצביעות הישנות המקוריות , שכבו שנים במגרש גדול מול תחנת הרכבת בהרצליה , כאבן שאין לה הופכין . עם קצת מחשבה וכסף , בטוחני שאנשי אגד היו נעתרים ומשחזרים גם אוטובוסי דן ישנים . אבל כול הכבוד על מה שיש , ראוי שהרכבת תיקח דוגמא ותתחיל להתייחס להיסטוריה ( המפוארת ביותר שלה , מאז שנת 1892 ) שלה בהתאם , בלי פוליטיקות אינפנטיליות של אנשים קטנים וקצרי רואי .

ליילנד

New member
קומותיים

סלוצקי , ראיתי לפניי את כול האוטובוסים שזכרתי מילדותי , שמורים במצב מצוין וצבועים בצביעה המקורית( כמה מהם , בצביעה " כמעט " מקורית ) ויכולתי להתוודע גם לאוטובוסים של ימי טרום מדינה. בושה ל"דן" , הקואופרטיב השני בגודלו בארץ וותיק פחות מאגד בשנים ספורות , שלא השכיל לשמר אוטובוסים ישנים , והרי היה לו צי רכב ענקי של מאות אוטובוסים שנעו בכול גוש דן . עשרות שלדי אוטובוסים שללא ספק ניתן היה לשמר רבים מהם ,חלקם אף צבועים בצביעות הישנות המקוריות , שכבו שנים במגרש גדול מול תחנת הרכבת בהרצליה , כאבן שאין לה הופכין . עם קצת מחשבה וכסף , בטוחני שאנשי אגד היו נעתרים ומשחזרים גם אוטובוסי דן ישנים . אבל כול הכבוד על מה שיש , ראוי שהרכבת תיקח דוגמא ותתחיל להתייחס להיסטוריה ( המפוארת ביותר שלה , מאז שנת 1892 ) שלה בהתאם , בלי פוליטיקות אינפנטיליות של אנשים קטנים וקצרי רואי .
קומותיים
לדן היה אוטובוס קומותיים מעניין אם אני זוכרת נכון אז הוא עבד בקו 55, (אולי ירושה מהשלטון הבריטי? לא יודעת). כמו שאמרת שלפי מה שזכור לי חלק מהצבעים במוזיאון הם לא בדיוק, אבל ראוי להצדיע להם למקימי המוזיאון. הייתי שם מזמן, ולפי התמונות נראה שהוספו פריטים מעניינים.

יהוושע

New member
אוטובוס הקומתיים נסע בקו 4 , הוא

קומותיים
לדן היה אוטובוס קומותיים מעניין אם אני זוכרת נכון אז הוא עבד בקו 55, (אולי ירושה מהשלטון הבריטי? לא יודעת). כמו שאמרת שלפי מה שזכור לי חלק מהצבעים במוזיאון הם לא בדיוק, אבל ראוי להצדיע להם למקימי המוזיאון. הייתי שם מזמן, ולפי התמונות נראה שהוספו פריטים מעניינים.
היה אוטובוס שיובא כנראה מבריטניה ונסע בקו 4 כמה שנים לפני ואחרי קום המדינה , וסופו שנשרף . ליד המוזיאון הימי בחיפה יש איזה שלד אטום של אוטובוס קומתיים כזה ( או לפחות היה ) , לא יודע מאין הוא הגיע לשם . אכן מקימי המוזיאון ראויים לכל שבח .

ליילנד

New member
../images/Emo51.gif ושאלה../images/Emo35.gif

היה אוטובוס שיובא כנראה מבריטניה ונסע בקו 4 כמה שנים לפני ואחרי קום המדינה , וסופו שנשרף . ליד המוזיאון הימי בחיפה יש איזה שלד אטום של אוטובוס קומתיים כזה ( או לפחות היה ) , לא יודע מאין הוא הגיע לשם . אכן מקימי המוזיאון ראויים לכל שבח .
ושאלה

בימים ההם הייתי צפונית, ולת"א הגעתי לעיתים רחוקות בתור "תיירת" אינני יודעת למה נתקע לי 51 (לא 55 כמו שכתבתי בטעות) הוא "מצולם" לי בזכרון כאילו בדרך לפ"ת, איך חלמתי לנסוע בו, אבל לא זכיתי. שאלה, יתכן והיו שניים כאלה? האם מישהו יודע? אשמח לקבל תשובה
אגב אוטובוס קומותיים, בבשנת 1986 כשילדי היו קטנים נסענו לככר מלכי ישראל (אז) לראות את התצוגה של השיריון, פתאום כמו בחלום עובר לו אוטובוס קומותיים אדום, ועצר ברמזור, ראיתי שיש בו אנשים, שאלתיו איך נאפשר להצטרף אז הוא פתח את הדלת ואמר לנו לעלות ועשינו איתו סיבובים בת"א לשמחתם של הילדים (ולא אסתיר גם לשמחתי) זה היה מסע פרסום של בשר פלקון, והינ כתוב עליו "להקת הצופרדעים". - קוריוז

מצב
הנושא נעול.
למעלה