המפגש היבש ביום שני בקיבוץ מענית

קותי

New member
המפגש היבש ביום שני בקיבוץ מענית

פתחתי שרשור חדש לנושא כי אני מגיע ואני לא יודע מה להביא. בשרשור הקודם כתבו אנשים שמגיעים. לא ראיתי כיבוד. מה להביא? בכל מקרה אני אביא איתי שתי קלטות וידאו של כ- 15 דקות מהקריביים. אם יהיה משעמם, ואם יהיה וידיאו וטלוויזיה, אפשר יהיה לראות. איזה כיבוד להביא?

*תמי

New member
קותי....... ../images/Emo13.gif

את הקלטות גם אני הייתי רוצה לראות אך כידוע אני לא בעסקי מפגשים יבשים אבל אני סומכת על החבר´ה שיהיו צילומים פה בפורום מהמפגש היבש.

אופירוש

New member
מצב הריף

תדעו לכם אנשים לא מזמן חזרתי מאילת והריף שם במצב גרוע ביותר שזה אומר שצריך לשחות מטרים לא קצרים בכדי להתחיל לראות משהו אני אומר לכם אנחנו המדינה שהכי אוהבת להשמיד את הנחלים והימים שלנו למי שקרוצה תיאור יותר ממשי אז בעומק של 15 מטר בערך לתדהמתי גיליתי רק חול ובדל סיגריה חומר למחשבה

אופירוש

New member
מצב הריף

תדעו לכם אנשים לא מזמן חזרתי מאילת והריף שם במצב גרוע ביותר שזה אומר שצריך לשחות מטרים לא קצרים בכדי להתחיל לראות משהו אני אומר לכם אנחנו המדינה שהכי אוהבת להשמיד את הנחלים והימים שלנו למי שרוצה תיאור יותר ממשי אז בעומק של 15 מטר בערך לתדהמתי גיליתי רק חול ובדל סיגריה לעומת זה אצל שכננו מצד דרום העסקים כרגיל לפחות משהו ללמוד מהם חומר למחשבה

אבי ע

New member
איפה בדיוק צללת ?

יש הרבה אזורים באילת (למשל כמעט כל חוף אלמוג והחוף הדרומי) שבהם האלמוגים נפסקים באופן טבעי בערך ב 5-6 מטר ואח"כ מתחילים בסביבות 20 מ´. בכל האזור הזה יש חול וקצת אלמוגים. ולא לעשות אידיאליזציה על שכנינו מדרום. כמי שצלל הרבה בסיני בשנות ה - 70, אני יכול להגיד שמצב רוב האתרים הרבה יותר גרוע ממה שהיה אזץ ורק דוגמא קטנה, באזור דהב בונים 27 מלונות בדרך לחור הכחול. המלונות לא מחוברים לביוב מרכזי או מכון טיהור אלא לבורות סופגים שבהם השפכים נספגים לקרקע, מתערבבים עם שכבת מי הים ובסופו של דבר מגיעים לשונית (באילת אסורים בורות סופגים באזורי החוף). הדיג מותר שם (לבדואים) בכל מקום ושימו לב לכמות הלוקוסים הטריים שאפשר לאכול במסעדות בסיני. אז תפסיק לספר לי על המצרים שומרי הטבע. לו היתה להם רצועת חוף באורך כמו של אילת כבר לא היה שם כלום. ולכל אלה המתמוגגים משמירת הטבע בירדן, בכל צלילותי שם לא ראיתי ליד הריף דג באורך של יותר מ 15-20 ס"מ, את הגדולים יותר אפשר למצוא בערב במסעדה (ולא כלקוחות ).

אבי ע

New member
אבי איך אני מקבל את זהותי בחזרה? ../images/Emo7.gif

אחרי שכתבתי את ההודעה הקודמת ראיתי שאתה חתום עליה, אחרי שהשתמשת לי במחשב. ניסיתי לשנות משתמש בחזרה ואני לא מצליח. רעיונות בבקשה. בני

אבי ע

New member
אכן בני, נתתי לך התראה ../images/Emo39.gif

וחשבתי מתגובתך שאתה יודע איך... סך הכל פשוט מאד: כשאתה כותב הודעה, בתחתית העמוד למטה (צריך לגלגל) יש , לצד "שלח" ו"חזרה לפורום", גם "שינוי שם משתמש". כתוב את שם המשתמש וסיסמתך, ותיפטר מזהותי המעיקה, מד"ר ג´קיל תהפוך למר סונבה... הייתי עושה זאת בעצמי אבל לשם כך צריך את סיסמתך. ושוב תודה רבה על האירוח החם בסנובה: פיסת סיני אמיתית באילת. אבי ע (המקורי).

bennysnuba

New member
ידעתי איך אבל טעיתי בסיסמא ../images/Emo13.gif

שמתי את הסיסמא של וואלה בטעות ולכן לא הצלחתי לשנות וקיבלתי הודעות טעות.

למעלה