הממ..

E l i a n

New member
הממ..

מישהו אולי יודע באיזה מקום נמצא "מקומות אחרים" במצעד המוסיקה הישראלית של רשת ג'? אם הוא בין הראשונים, סביר להניח שגם יום ראשון הקרוב הוא יהיה שם, ואז אני אוכל לשמוע אותו (כי זה יהיה בסביבות.. 21:30..שאני כבר בבית..)

E l i a n

New member
ראיתי את הקליפ, ואת השיר,

והשיר,מה שהצלחתי לקלוט, ממש ממש ממש טוב! נימרוד מדבר על המציאות שלנו, ומנסה בדבריו להעביר מסרים לשינוי העולם,רצון שהעולם יהיה טוב יותר.. הקליפ נורא אלקטרוני מצד אחד, אבל נורא אנושי מצד אחר.. אני רואה שיפור,לפחות לדעתי, החל מ"על הכביש" ועד "עולמות אחרים". יש יותר אנושיות בקליפ הזה,וטוב שכך. אבל.. יותר אהבתי את הקליפים של הדיסקים הקודמים. לא מזמן ראיתי את הקליפים של "ימים טובים" ושל גשרים". הקליפים שם מאוד מחוברים למציאות היומיומית שלנו. רגע,נעשה רגע בדיקה. איזה קליפים ראיתי? : עולמות אחרים,על הכביש,צ'יינה,זה כל הקסם, ימים טובים, גשרים.. זהו אני חושבת. מישהו ראה קליפים נוספים? ודעתכם על הקליפים שראיתם?
חג חנוכה שמח!!!!!! מקווה ליציאת האלבום השלישי בקרווווווב..
אליאן.

m a r l o

New member
הקליפים החדשים על הכביש ציינה

ועולמות אחרים מדהימים עתידניים וברמה של קליפים בחו"ל. גשרים הוא באמת מיוחד ורגיש ואנושי כמובן מעצם תוכן השיר שמדבר על הגשרים בין אנשים שונים ללכת אחד אל השני ולקבל אחד את השני וב באמת משתתפפים בני נוער חריגים וזה יפה עד כדי דמעות.

E l i a n

New member
גם לי זלגה דמעה..

וזו הייתה פעם ראשונה (ויחידה) שכ"כ התרגשתי מקליפ מוזיקה. הקליפ הזה כל כך דיבר אליי! ואני לא חשבתי בהתחלה שמדובר על חריגים דווקא, אלא בכלל על השסעים העמוקים בחברה. יש הרי אצלנו,בחברה הישראלית,כל כך הרבה שסעים. לפני שבועיים,בביה"ס,עשו לשכבה שלי, שכבת יב', שבוע "סמינר זהות יהודית ישראלית" שבה הציגו לנו נק' מבט של חרדי,אורתודוכסית,חילוני,אם חד הורית,דתי לאומי,ערבי וכד',ולכן קישרתי בין הקליפ הזה לשסעים. היפה בקליפ הזה, שליד הבית שלי יש מעון לילדים ובני נוער חריגים, ואני רואה אותם סגורים מאחורי הגדרות, ואני יודעת שאפשר אחרת, ואולי, שאגדל,ירשו לי לעבוד באותו מעון עם הילדים,ולעזור להם ככל שאוכל. לגבי הקליפים האחרים. אכן יש נימה ורמה חו"לית בהם, אך יותר אהבתי את האנושיות המבוטאת בפשטות אך בשלמות בקליפים של "ימים טובים" למשל, ו"זה כל הקסם". האם התכנים של צ'יינה,על הכביש ו-עולמות אחרים שונים במהותם מהתכנים של האלבומים הקודמים? כלומר, אני לא כל כך הצלחתי לקלוט את המילים של השירים ולכן אני לא יודעת..

למעלה