המלצות לסופ"ש לכאן!!!

חולוני

New member
מה הקשר?

זה שנפטונז מביאים את הטאץ' שלהם לכל אמן שהם מפיקים זה לא אומר שהם מפיקים רק היפ-הופ. ואת אותו טאץ' שהם הביאו לבריטני וג'סטין הם הביאו גם ברמיקס לדאפט פאנק. ועד כמה שאני יודע לאייר, גארבג', פרי פארל, הרולינג סטונס, פאפא רואץ' ולג'יימי קולום אין שום קשר לא להיפ-הופ ולא ל-RN'B.

da1boy

New member
נכון אבל

פופ-אר אנד בי-היפ הופ- מבחינת הלחן זה הכל אותו דבר (פחות או יותר) [והטאץ של הנפטונס הוא היפ הופי
] ובגלל זה אני מתפלא כשהם עובדים עם אייר, פאפא רואץ' ודאפט פאנק....

חולוני

New member
אין מה להתפלא

כמו שאמרתי, הנפטונז לא מגבילים את עצמם להיפ-הופ. לפני כמה שנים הם היו גם אמורים להפיק לקיילי מינוג ולבלינק 182 אבל זה לא יצא בסוף.

ZeusMan

New member
Fisherspooner - Cloud אחד החזקים..

קניתי את האלבום אפילו, כמעט כל שיר שם מצוין... ממליץ לשמוע לחובבי הרוק האלקטרוני...

חולוני

New member
פששש..הפתעת אותי!

אתה שומע אלקטרו? אתמול הייתי במסיבת אלקטרו בת זונה בקפה ברזילי, היה שם מיקס עצבני של A Kick In The Teeth מהאחרון של פישרספונר שהוא ללא ספק אלבום האלקטרו של השנה. שמו אותו ברשימת המומלצים של מוזיקה-נטו ובצדק.

חולוני

New member
עדיין לא יצא לי לשמוע את כולו

גם אותם היה במסיבה בקפה ברזילי, אבל לא זוכר איזה שיר בדיוק. יש מצב שתביא לי במסר את הסינגל שלהם?

dune d

New member
האמת שאין לי מושג מה יצא כסינגל

אבל האלבום פשוט מדהים, אני מכור אליו כבר כמה שבועות טובים

Funky Giraffe

New member
המלצות שונות ומשונות

Gay dad - Joy! Electro Deluxe - Point G אריק איינשטיין ומיקי גבריאלוב - שכשנבוא אלי לוזון - איזו מדינה יורם ארבל - אני אצבע את השלכת בירוק מומי לוי ורוי - תני לי מקום (רימיקס) לוקץ' - שיר הסאחי Reel big fish - Sell out Catch 22 - Chin up אריק איינשטיין - שביר

Mc Shuf Shuf

New member
רגאיי

אחד אלבומי הרגאיי המשובחים ששמעתי לאחרונה Steel pulse- African holocaust

layz11

New member
קצת Fאנק

שמעתי את אלבומו האחרון של פרינס ויש שם כמה שירים עם גרוב טוב כמו musicology איזה ביט לפאאנים life o the party איזה ביט לפאאאנים illusion, coma... dear mr. man what do you want me 2 do

DJ$upreme

New member
אז למה שלא תבקר בפורום פרינס

כלומר כאן אין מהלעשות, הראסטהההה גאוון!

למעלה