המיין איבנט: הרוק-הוגאן

shaidx

New member
כל הכבוד

כתבת כמו מקצוען עם המון ניסיון בהאבקות נהנתי לקרוא את המאמר.

Raz Bob Marley

New member
עבודה מדהימה שי!

כבוד על ההשקעה. מאוד נהניתי לקרוא את המאמר הזה,לפעמיים המאמרים האלו עוזרים לך להסתכל בעין אחרת על קרב זה או אחר. מעניין מאוד מה יהיה המאמר הבא באותו הנושא
.

Evil Beast

New member
../images/Emo45.gif עבודה מעולה שי.

זה רק אני או שטים וויט הוא השופט בקרב הנ"ל?

שי מילר

New member
מנהל
אני חושב שהיה שופט אחר

והוא רק בא לעזרה כשהשופט הראשון "איבד את ההכרה". אל תתפוס אותי במילה כי לא ראיתי את הקרב בחודש האחרון.

Rock n Sock

New member
עבודה מעולה ../images/Emo45.gif

בהחלט קרב היסטורי. קלאסי מבחינת השמות אבל לא קלאסי מבחינת הביצועים, ככה זה עם הוגן בגיל מתקדם, מה לעשות. שי, הייתי מעוניין לקחת חלק בכל המאמרים מהסוג הזה.

danihashamen

New member
../images/Emo45.gif הממ.. בתמונה עם השופט ..

זה לא טים וויט? ^__________^_^_^______^

גם לא בצחוק (אפילו לא סטוריליינית)

לא אומרים לבנאדם שהלוואי שהוא ימות. זה נוסח אצלך כאילו אתה רוצ באמת שוויט עצמו ימות.

batista 2002

New member
חס ושלום!!!!!

פשוט נמאס לראות אותו עם השטויות האלה..זה כל כך קראפ! כמה כבר אפשר למתוח את זה? מה טים וויט עשה לי כדי שאני ירצה שילך לעולמו?! כלום...ואתה יודע שאני התכוונתי לזה שאני לא רוצה לראות את זה ובגלל זה אני רוצה ש"ימות" כבר

Vulgar

New member
עבודה מעולה

הקרב בין רוקי להוגאן היה בין הקרבות היותר מחשמלים שהיו ברסלמניה, ומדהים איך שהקרב הזה היה מדהים ויכולת ההיאבקות בו די שנויה במחלוקת. שוב

yami 777

New member
מעולה../images/Emo45.gif../images/Emo99.gif

שי יש עוד סיכומים שקשורים לרוקי במאמרים הבאים?

שי מילר

New member
מנהל
לצערי לא. ../images/Emo4.gif זה היחידי על רוקי.

הבחור מ-411 שנקרא קרלוס מחואד כנראה לא מת על רוקי והוא הכין 7 מאמרים כשזה היחידי שרוקי מעורב בו. 6 אני מתכוון להביא לכאן ואת השביעי אני אביא אם יהיה ביקוש כי זה קרב יותר אולד סקול שכזה.

favor

New member
עבודה מצויינת שי!../images/Emo45.gif

האמת הקרב היה יותר ממה שציפיתי, אך לא כזה גדול. לא הייתי מודע ב-100% לכל הפיוד הכולל כאשר ראיתי את הקרב ובהחלט חידדת לי מעט. וכמובן הסיום היה ענק. תודה.

meidadc

New member
ברכות + שאלה

איזה יופי של כתבה. ממש נהנתי לקרוא! אגב, מה זה הסקרוג'וב של ה WCW?

למעלה