המזל של רוני!

גלאית

New member
מה אתם שפויים?

אמרו לו שזו תהיה מסיבת עיתונאים, הוא היה בהלם מוחלט. למה ציפיתם בדיוק?

אם הרמה של הנוער היא אלון או צ'ינו

אז זו רמה שמגרדת את הריצפה, למה הנוער מצפה מאלון, הרי אלון בחור שלא מגיע לממוצע אלון נוסחה שניה של צ'ינו וזה ממש לא רמה אני מציעה שאנשים כמו אלון ילכו ללמוד קצת לפני שהם נחשפים לקהל כי הרי רק לצחוק עליהם אפשר לא יותר וזה מה שעשו לו בתוכנית הטי וי

לא , הרמה של הנוער זה הפורום הזה

שמקלל ועושה רצח אופי לרוני , זו רמה יותר טובה ? אלון אדם מאוד נחמד וצינו בכלל מלך , הלוואי שהנוער היה לוקח מהם את הדברים הטובים . דברים רעים שניהם לא הראו בינתיים. אם אלון צריך ללמוד אז מה תגידי על חברי הפורום שמנבלים את הפה . כמעט שאין לך הודעה אחת בלי שתתנפלי על רוני .

כי אולי היא גרמה לזה

מההתחלה היא התנפלה על אלון על זה שהוא לא אומר לאנישם לשתוף כלים למה היא לא מעירה ואז מתנפלת על ליבי ואז משיא החוצפה אומרת לאוהב לעזוב את החדר שלו ואז מה שהיא עשתה למישל (למרות שאני ממש שונאת את מישל אבל גם את רוני) ואחרי זה היא אשמה את הילה וקאטי בבגידה? אז הן חושבות שאלון יותר טוב (מה שנכון) סו פאאק!!! אז מאמי תחשוב שום אם לעוד את רוני

אין שום דומה בין אלון לצ'ינו

צ'ינו הוא מאצ'ו מן שבאמת לא נראה שיש לו משהו בקודקוד. אלון רק עושה רושם חיצוני כזה, אבל לאורך כל הפרוייקט הוא הוכיח אחרת. הבחור אינטיליגנט. ואם זה אי אפשר להתווכח. הוא אחלה בן אדם. איכפת לו מאנשים שם. יש לו הרבה חוכמת חיים והוא מדבר לעניין.

taav

New member
רוני היתה משחקת אותה

ומייצגת ברמה. הרי היא טובה בשליפות מהירות ובהפגזות של כנות ההופעה של אלון היתה קצרה כי הוא הלחיץ את כולם בהלם שלקה הוא מתאים יותר לתסריט כתוב אולי אז יוכל לשלוף פה ושם

Puccit

New member
וואי רוני לא יודעת מה מחכה לה בחוץ

הייתי מציעה לה להישאר בוילה לעוד שנתיים לפחות...

ThEgReEnKiNg

New member
מה מחכה לה?

ילדים טמבלים שלא מבינים מהחיים פחח עוד שנייה תגיד\י שהיא תפחד לצאת מהבית כמה שטויות דיי אני בשוק כמה אנשים פה חסרי רמה מדהים :\

מה שנאה?

אנשים "שנאה" זאת מילה מאוד חזקה. איך אתם יכולים לשנוא מישהו שאתם לא מכירים בכלל. גם אני לא מסמפטת אותה, אבל מפה ועד שנאה עוברת תהום עמוקה מאוד... ומה יחכה לה בחוץ? נו באמת- היא תרגיש יותר את מי שאוהב אותה ולא את מי שלא אוהב אותה. ומי שהולך לצעוק בוז למתמודד שיוצא מהוילה, הוא ממש חסר חיים לדעתי...

למעלה