הלקטינה "הגדולה" מול "הקטנה"

חנול

New member
פספסת בגדול פצפונת

יש סיפור לידה-שי קשר אליו לא מזמן.אני אנסה למצוא לך-הוא קיים גם בהיריון ולידה-תמיכה

אוייש, מנוע החיפוש הארור לא מתפקד

ניסיתי לחפש ממש היום על השם של שנו את סיפור הלידה ונאדה... לא רצה לתת לי תוצאות
. לגבי הספקטרה 2, זו משאבה בדרגת בית חולים, אם את על שאיבה מלאה, שמי לב שהמיני האלקטריק שלך תמות מהר, זו לא משאבה ייעודית לכך וחבל על הכסף
. ככה בדיוק מתה לי המיני האלקטריק אחרי 3 שבועות של שאיבה אינסטיבית בלעדית.

ב ה ל ם

New member
לקטינה

אני לקחתי מיד שרה לפני יומיים את הלקטינה אחרי המלצה של יועצת הנקה שאמרה שהמיני אלקטריק לא מספיקה למי ששואבת באופן קבוע. הלקטינה כמעט ולא עושה כלום וחשבתי שיש בה איזושהי בעיה ואני מתכננת ללכת היום ליד שרה לבקש שיחליפםו לי אבל אני מבינה ממך שגם אצלך היא יוצר חלשה מהמיני אלקטריק.. זה די מתסכל-בניתי עליה

yoyo10

New member
את מעלה את קצב השאיבה בהדרגה?

הקפ של הפעמון מתאים חזה שלך (יש 2 מידות נדמה לי) וצריך סבלנו לפעמים לוקח לחלב כמה זמן לצאת (עד שמופעל רפלקס שחרור החלב)

ב ה ל ם

New member
זה לא נראה לי העניין

פשוט השאיבה שלה נורא חלשה..אני אלך לבדוק ביד שרה

yoyo10

New member
יש לך יכולת לשלוט על עוצמת השאיבה

יש שם כזה שאת צריכה לסובב וזה מגביר את העוצמה את האמת אני שאבתי יותר טוב באוונט הידנית מאשר בלקטינה

חנול

New member
אין לי בעיה- היא פשוט חלשה

אני שאבתי על המקסימום ואין מה להשוות למקסימום של המיני אלקטריק..האם יתכן כי יש פה מניע סמוי?....להשכיר את הלקטינה עלה לי לא מעט... אני ממשיכה עם המיני אלקטריק, ומקווה שמה שפצפונת אמרה (שהיא מתה מהר) לא יקרה לי...מזכירה שיש לה אחריות שנה ואני אזמבר אותם אם היא תמות עוד חודש!

yoyo10

New member
אולי תנסי לשאוב המצד שני

בזמן שהיא יונקת ואז היא תגרום לרפלקס שחרור החלב אולי זה יעזור ולגבי השאלה עדיף אפילו טיפה חלב אם על פני כלום כי משם היא מקבלת נוגדנים אבל אם את מרגישה שאת הורגת את עצמך רק את יכולה לענות על זה

היא לא מיועדת לשאיבה מלאה.

היא מיועדת ל2-1 שאיבות ביום... הצעתי לבוא אליך עם הספקטרה עדיין עומדת בעיני.

בתור שואבת בלעדית אכן המיני חזקה

אך לא יכולה להחזיק מעמד ליותר מ-150 שע' עבודה, לכן הלקטינה מומלצת גם כי היא יכולה לווסת את עוצמת השאיבה ולחקות את היניקה יותר טוב מהמיני, המיני מרוב החוזק שלה יכולה גם לגרוע לרקמת השד מפני שהיא מאוד מסיבית. מציעה לתת ללקטינה הזדמנות לשאוב כל שעתיים אפילו שאיבות קצרות של 10-15 דק' כל שעה ובלילה להגדיל מרווחים בכדי לאגור כוחות. ככה אני בכל אופן נהגתי בכדי לעודד את ייצור החלב, אני שואבת מגיל שבועיים (של בתי כמובן)

דווקא שמעתי שיש למיני 110 ש' עבודה

ואני באמת חושבת שהמיני עשתה לי את הפצעים הנוראים בפטמות, היו לי ממש פצעים נוראים ואיומים
שלקח לי המון זמן להפטר מהם אחר כך בהנקה
, זה היה בעצם שלפוחיות על הפטמות ואיזה כאבים וסבל הם גרמו לי אז
ואיך שהן היו מתפוצצות להן מכל ההתעסקות מסביב לחזה
. למזלי אין את זה בספקטרה, כי היא מאד נעימה לפטמות וכמעט לא מורגשת בכלל ויש יציאה וכניסה של הפטמה ממש כמו בהנקה והתחושה בהרבה יותר נעימה.

ציפיק2

New member
אני מתה על הספקטרה

הראיון עם הלקטינה שיכול לגרום ליצירת חלבץ. מוטיליום יגרום לאפילו הכפלת כמות החלב אך לוקח זמן לראות תוצאה

ב ה ל ם

New member
מעדכנת

היינו ביד שרה ובדקו את הלקטינה ואמרו שככה היא עובדת!!!! אז בינתיים החזרנו אותה ואני נשארת עם המיני אלקטריק שעושה רעש מטורף!!

למעלה