הכרות בפאב עם בחורה...

Frostey

New member

כי זה הרבה משחק

למה זה מורכב?
פעם הייתי יוצא לסדנאות שטח ומדריך על להתחיל עם בנות בפאבים.
אם זה לא משהו שבא לך בטבעיות זה ידרוש ממך ללמוד הרבה על דינמיקה חברתית , שפת גוף וכו...

ולא - היא לא מעוניינת.

חן המלך2

New member
הבנתי

אני בטיבעי בן אדם ביישן,אז כדאי יותר לעשות את זה דרך האינטרנט?
האם כדאי לי להירשם לאתרים כמו jdate,ולהכיר שם מישהי?

תראה

קודם כל לא התכוונת לייאש אותך ולהגיד לך שאין לך סיכוי עם בחורות בעולם האמיתי ושאתה צריך להתמסר למחשב בלבד. אני חושב שתמיד כדאי שתלך על מה שאתה רוצה, גם אם זה בפאב, ברכבת או ברחוב.

אני חושב שאתרי הכרויות הם דרך מאוד אפקטיבית להכיר נשים. אם תחליט ללכת על זה הייתי מציע לך שלא להירשם ל-Jdate, לך על OnlyU. לפני שאתה רושם הודעות ופרופיל נסה לקרוא את המאמרים בנושא באתר שלי (ראה חתימה), אני מאמין שהם יעזרו לך מאוד. אם אתה צריך עזרה נוספת אתה יכול לפנות אלי.

חן המלך2

New member
אז ככה

לonly u אני לא יכול להירשם...ניסיתי ומכיוון שאני לא סטודנט זה לא אפשרי מבחינתם לאשר אותי
למה לא להירשם לjdate?זה נראה אתר הכרויות רציני וגדול ואמין,בניגוד לחרטא כמו לאב מי,שלא עושה שום דבר באמת...
אפנה למאמרים שלך לפני כתיבת הודעות ופרופילים וכו'....
יותר קל לי באינטרנט כי אני מצליח דרך שם להתגבר על הביישנות שלי,מה שאני לא מצליח להתגבר עליו במציאות
איך אפשר לפתור את זה?

Jdate זו האופציה הכי פחות טובה

האמת היא שרוב הבנות שרשומות לאתרי היכרויות אינן מנויות.
ב-Jdate כשתשלח הודעות לבנות שאינן מנויות הן לא יכולו לפתוח את ההודעות שלך, ואתה לא תדע אם הן מנויות או לא, ושזו הסיבה שלא פותחים את ההודעות שלך. ואז Jdate יציעו לך לקנות עוד שירות יקר שנותן לך 10 הודעות שגם מי שלא מנוי יכול לקרוא. שוד, אחרי שכבר שילמת מנוי חודשי תשלם שוב וגם תוגבל. אל תתקרב לשם, הם גם מאוד יקרים.

אתה בטוח שאתה לא סטודנט.....?

אני לא יודע, LoveMe יכול להיות לך טוב אם אתה מהקהל של מומי (בלי כוונה להעליב אף אחד או אותך).

אין באמת הרבה אופציות....

חן המלך2

New member
ניסיתי את לאב מי

ללא מנויי,ולא כל כך אהבתי
האם לאב מי עם מנוי פותח לי אפשרויות שונות מלאב מי עם מנוי?
אם ראיתי מישהי חמודה נגיד במקום העבודה,או ברכבת,איך לגשת אליה?
הבחור שהייתי איתו שמכיר את הבחורה שהוספתי לפייס ועדיין לא אישרה אותי,אמר לי לבוא יום שישי לאותו מקום,כי היא דלוקה עליי.כדאי ללכת ולנסות שוב?
ובמידה וכן,מה לעשות עכשיו?לרקוד איתה?להציע לה לשבת לדבר בחוץ?

אי אפשר לענות ככה על כל זה

שאלת פה מספיק שאלות כדי לכסות ספר וגם לא ממש נתת פרטים.
אין לי מספיק מידע עלייך ועל מה שהיה עם הבחורה כדי לעזור לך בצורה אפקטיבית.

קשר ל-LoveMe, ברור שיש הבדל כשיש לך מנוי, הרי אתה לא יכול לעשות כלום בלי מנוי. אבל שוב, זה אתר שפונה בעיקר לקהל מסוים (אבל לא רק)...

חן המלך2

New member
אני כן

הצלחתי לכתוב שם לבנות,לקבל מהן תשובות וכו'...
מה אפשר לעשות שם כשיש לי מנוי?
מה הכוונה לקהל מסויים?לאיזה קהל זה פונה?

למעלה