הי, בוס! שירשור בוקר טוב 28.1

• פותח הנושא r66
  • פורסם בתאריך

r66

New member
הי, בוס! שירשור בוקר טוב 28.1

אמנם שבתון, אבל גולשים.. אז קצת באיחור- בוקר נפלא לכולם. אני דוקא בעבודה וממש לא בא לי לעבוד, אז אני "מתפרפרת" באינטרנט. קצת קר היום ובכל זאת
, לכולם.. מקווה שארצנו תצעד לדרך חדשה ממחר.

kniaper

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo42.gifממש עכשיו ניסיתי לשלוח

שרשור בוקר טוב ולא הלך, לאחר מילוי החובה האזרחית אני אפגש עם חברים (יומשבתון או לא
) ואולי בערב, אני אשלים חומר קריאה למבחן. (יום שלישי הבא)

spidergirl

New member
בוקר טוב לכולם!

ככה זה כשעובדים לילה...קמים בצהרים. אני עוד מעט אלך לעבודה, שם אני מקווה שלא יהיה אף אחד ויהיה לי שקט ללמוד- אני מקווה לתרגל מבחן אחד ב - C, לא יודעת עד כמה זה ריאלי. אני לא חושבת שאספיק עוד משהו היום...אני בעבודה עד 12 לפחות יום טוב, תהנו ממזג האויר השווה שיש בחוץ,

מיכל ט

New member
שששלום

איזה יופי של רעיון בוקר או יותר נכון צהריים טובים. אני קמתי היום ב 7:00 לפנות בוקר כי אני חייבת ללמוד לסטטיסטיקה (אני מקווה להספיק היום את כל החומר התיאורטי. כמו ששמתם לב אני עכשיו בהפסקה אבל הצלחתי ללמוד משעה 8:00 עד 14:00 כמעט רצוף (שיא תקופתי חדש) שיהיה לכם יום מעולה מיכל

אימי7

New member
ריטלין - יום2

אז אתמול- יום1 ריטלין - היו שעות באמת נעימות להפליא - שקט פנימי. התנהלות פנימית נינוחה. ניתוק מסויים. ואחר -כך ריבאונד באמת אכזרי - שעות ארוכות של דכאון, עצב, בדידות ובלבול - אבל אני זוכרת כפי שאמרתי שזו ההתחלה וזה הרבאונד ונותנת סיכוי לעוד כמה ימים. היום לקחתי בבוקר עם חשש קטן וקבלתי מ- רנה בפורום האחר עצה לקחת לקראת עוד חצי כדור - וזה מה שעשיתי ולמרות שעכשיו ארבע - נראה לי - אם לא אתבדה שהדרך הזו עובדת... אפילו הצלחתי לעמוד בתור לקלפי- בלי להיות מוטרפת - כי אני ב א מ ת. אבל ב א מ ת לא יכולה לעמוד בתור -\ לא לשלם מע"מ, לא לשלם רפורטים ולא חשוב למה בעצם - ועמדתי. היו אולי שמונה אנשים לפני...ועמדתי בשקט. גם פנימי וגם חיצוני. ולא דברתי עם האנשים בתור, ולא זזתי ולא כלום. פשוט חיכיתי. איזה כיף! איזו הרגשה טובה! ואני כולי add ה h הוא רגשי בלבד. כמעט בלבד... נראה ...אני מרגישה שהיום יהיה הרבה הרבה יותר קל ופחות מפחיד לחזור להיות אני נטו.

r66

New member
שמחה בשבילך,

נתתי לך את העצה הזאת אחרי שכמה פעמים קראתי שד"ר מנור ממליצה עליה. לא ניסיתי ולכן אני מאוד שמחה שזה עובד.. ובכלל - אני שמחה לראות היפרים כמונו "רצים" מפורום לפורום. סימן שאיכפת לנו ואנחנו שואפים לשפר את איכות חיינו.

למעלה