היתכן שיום חמישי היום?

דרוש שינוי!!!!

מזל שסופ"ש (מזל?? שוב ניקינות ובישולים...)

אחרי שנתקעתי אתמול שעות בדרך, כמו שמעולם לא קרה לי (ואני עושה את הדרך הזו לא מעט שנים) נאלצתי להזעיק את חמותי לאסוף את הפיציקול מהמעון.

והכי גרוע זה שכל כך התפדחתי שהיא הייתה צריכה לראות את הבית שלי במצב שהוא היה, ותאמינו לי שאני לא מגזימה וגם היא הזדעזעה (וגם וידאתי את זה עם גברת ניאנסים הקטנה שלי, שאישרה)

הפיצה הקטנה גם גרמה לי ייסורי מצפון קשים לעת ערב

שגרמו לי להפנים סופית שלא, אני ממש לא מסתדרת, ולמרות שאני מתכננת כל הזמן איך אני מתגברת על זה - אני ממש לא מצליחה.

אתמול באותו רגע היה ברור לי, שאני מודיעה פה שאני הולכת הביתה לפחות עד יעבור זעם ואני אצליח להגיע לאיזשהו סטטוס קוו עם המטלות שלי.

היום לאור יום,זה שוב נראה לי "רחוק" כי, מה לעשות, אני עובדת בשביל הכסף ולא בשביל הכייף, ועל אף היותה רחוקה מאוד מלהרשים (שלא לומר לספק) אני צריכה את המשכורת הזו.

מבאס לי נורא

ומרגישה שאני חייבת להגיע לאיזושהיא החלטה ולהתיישר לפיה. כי באמת שהמצב הזה לא יכול להימשך.

וזה לא שאתן יכולות לעזור (לבד מלתרום לי דברי חוכמה) אבל אין לי איפה להוציא את זה, וגם לפרוק זה משהו.

הלכתי לנסות להרויח את המשכורת הזו, אם כבר באתי לפה...

hell cen be fun

New member
מכירה את ההרגשה...

אני בסופו של דבר עזבתי משרה מלאה ומתישה ביותר כדי לעבור לחצי משרה קלילה יותר....

little s

New member
מכירה את ההרגשה

מקרוב מאד.
באמת אין לי דברי חוכמה.
האם יש אפשרות ליום אחד קצר יותר בשבוע? (גם את זה ניסיתי לפני שתולתולון נולד, כמעט זרקו אותי מכל המדרגות)
למצוא משהו קרוב יותר לבית? לעבוד מהבית פעם בשבוע?
אני חכמה גדולה בעצות, הבוס שלי לא הסכים לאפחת מהאפשרויות הנ"ל.
והיום אני לא עובדת, 'רק' לומדת, אז הזמן הולך על משהו ואני אפילו לא מכניסה כסף! תתנחמי בזה? פחחח....

אז הבית מלוכלך. אז מה. אז חמותך הזדעזעה. אז מה. היא יכולה לנסות להבין שיש מצבים שככה זה, אי אפשר הכל. לקחה מטאטא ביד לפחות?
וילדים תמיד עושים ייסורי מצפון, זה בילט אין. גם אני עושה לאמא שלי עד עצם היום הזה, במודע ולא במודע.

חיבוק גדול מכאן

hell cen be fun

New member
חשבתי שחמותי עושה את זה רק לי...

גיסתי סיפרה לי שהיא עושה את זה גם לה.
לא חמותה, היא כבר מתה. אבל אמא שלה!!

mimor2

New member
כמה שמוכר...

אני עובדת כל יום עד 15:00.
הבית שלי נראה כמו דיר חזירים.
אני לא רוצה לחשוב על איזה חינוך הילדים שלי מקבלים כשהם רואים שיש "לגיטימציה" לחיות במזבלה...
שלא לדבר על אוכל שאני לא מספיקה להכין כמו שצריך, הרי כביסה שיש לקפל / לתלות / לגהץ / לכבס...

נורא לא פשוט.

יוליה323

New member
להגיד שמוכר?!

הייתה לי מנקה למשך תקופה ארוכה, וזה היה שווה כל שקל.
כיום אין לי מנקה,
בתאוריה הייתי רוצה להצליח לארגן בית לפחות מסודר כל יום,
אבל במעשי, זה לא קורה.

מנסה לא לבלגן יותר מדי,
ולמדתי, שאם עושים משהו מיד אחרי שהוא קורה, זה מקל מאוד. כמו: לשטוף כלים מיד אחרי האוכל (השבוע זה הגיע למצב ששטפתי כלים של הארוחה רק לפני שהגיעה הארוחה הבאה), לקפל כביסה מיד אחרי שמורידים/מוציאים מהמייבש, לאסוף משחקים אחרי שמשחקים בהם...

ומותר גם להרפות,
יש ימים קשים יותר, ויש אנשים ביקורתיים יותר...

shmupie

New member
כמוני כמוך...

אין לי שום דבר חכם להגיד, חוץ מתנסי להקל על החיים שלך כמה שיותר. זה מה שאני עושה. הרצפה מלוכלכת, יש רומבה. מלא כלים, מדיח וכו. תנסי להיעזר בילדים הגדולים בדברים שהם יכולים לעשות, תעשו רשימת מטלות (לאמא שלי זה אף פעם לא עבד...)
העבודה היא אי של שפיות בחיים שלנו. אל תוותרי עליה כל כך מהר...

עוזרת בית אחת לשבוע.

תאמיני לי שהחברות הכי סרבניות שלי ברגע שהתחילו לא הבינו למה סרבו.
כלכלית זה ישתלם לך - יותר זול מלהפסיק לעבוד, יותר זול מפסיכולוג,

little s

New member
אבל למה

בלילה הוא מתעורר מחלומות וצועק אמא??? אם הוא גדול, שיישן

hell cen be fun

New member
הבכורה פשוט בלי לחשוב פעמיים

כל לילה בסביבות 12-1 הולכת לשרותים ובאה אלי...

פה. בעבודה.

לא היום הכי יעיל שלי. שויין.
קמתי שמחה ממש. שיש הפסקת אש. שנכנסתי לחודש רביעי. שקמתי בשעה יחסית סבירה (מה הקטע של יקיצה טבעית בחמש?) אבל זה מתפוגג. איך שומרים על ההיי?

הבשורות הטובות- סופשבוע! לישון!

little s

New member
יש לי ספר בול בשבילך...

קראנו ספר good knight, על אביר שהלך לחפש מילוי חדש לכרית של הנסיכה הקטנה. בסוף הם כולם ישנו נהדר! האיורים היו הורסים...

mimor2

New member
איך שומרים על ההיי?

מלטפים את הבטן בכל פעם שה"היי" קצת יורד.
מלטפים בתנועות מעגליות מלאות חום ואהבה, מרגישים איך מרפדים את האוצרית הקטנה, עוצמים עיניים ומדמיינים מה היא מרגישה כשאת מלטפת אותה כך, מדמיינים את הריח התינוקי הממכר שלה, וחוזרים לתחושת "היי" מדהימה.

mimor2

New member
יום חמישי אינדיד!

מסיימת לעבוד ב-15:00 ומתלבטת אם לרוץ לקניות לפני שאני אוספת את הגברת המגונדרת, או ללכת לאסוף אותה ואז לקחת אותה איתי לקניות (משמע - חשבון הרבה יותר גבוה בקופה בסוף...)

מחר יש לי תור "חירום" לרופא שיניים כי התחילה לכאוב לי השן (בחיים לא כאבה לי שן!!!)

ובסופ"ש - הכרזתי מבצע "מטאטא ומגב"! הגיע הזמן. אני כבר מתביישת להסתכל על איך שהבית נראה... בחיי!

למעלה