היתאכזבתי מהסוף של לגעת באושר...

היתאכזבתי מהסוף של לגעת באושר...

באמת תגידו לי אתם איזה מין דבר זה שמיסתיימת טלנובלה בלי חתונה בסוף????? זה ממש מעצבן. ודווקא השחקנית האהובה על כולם (אירית) יצאה המיסכנה והרעה מכל העניין גם זה ממש מעצבן. עפרה מביאה לי עצבים בכל פעם שהיא בוכה או מיתעלפת. תיסלחו לי הביטוי אבל כוסססססס אמאאאאא שלהההה זונההההההה........ מה היא משחקת אותה מיסכנה ואומללה וחוץ מזה אירית לא דחפה אותה אף פעם זאת היא שדחפה את עצמה הכלבה. אני שונאת אותה. והיא גם לא יפה בכלל, עושים לה ביביליס כדי לעשות אותה יפה, איכססס ראיתי תמונה שלה עם פן והיא ניראת פשוט זוועה לאור היום. אירית בהרבה יותר יפה ממנה. ודרך אגב לאירית יש תלתלים במקור. ראיתי תמונה שלה עם תלתלים והיא פצצה לא נורמלית היא כל כך יפה ויש לה גוף פיצוץ. ולעפרה גם גוף אין, כולה עור ועצמות איכס גועל נפש. וגם נדב שחקן גרוע ביותר, ועוד לא הבנתי את כל הקטע הזה שכולם תופסים מנדב מלך היופי. מה מוצאים בו לעזאזל??????? סתם זקן מקומט.

טל*tal

New member
צודקת!

לפי מה שאני הבנתי, לגעת באושר ממשיכה.. בגלל זה הסוף פתוח..

כן- חרא של סוף!!!!!!

וכן זה ממשיך... היו אמורים לעשות בסוף ככה שאירית תתאבד אבל לא עשו את זה כדי לעשות לזה המשך.....

לכלוך

New member
לדעתי הסוף ככה ככה .... ../images/Emo48.gif

אני לא היתי מרוצה מזה שאפילו העונה ולא הטלנובלה נגמרה בסוף כזה בלי חתונה, השחקנים גרועים שם אבל לא כל כך גרועים אם אני היתי ה- מנהל של הטלנובלה הזו היתי מעיף בכלל את חוה, איצו ומייק סתם תופסים מקום והם גם לא טובים

למעלה