היערכות

היערכות

שלום לכל משתתפי הפורום וחבל שאין יותר משתתפים. כל מי שהיה כבר במסעות לקיברי אבות בקורץ /אוקראינה מבין את " המחלה "של החברה הצעירים או יותר נכון לכנות דור שניץ כל אחד מנסה למצוא את שורשיו לראות ונסות להבין את החיים בעיירה הקטנה עברו לאתר התמונות באתר קורץ שימו לב לפרטים בצילומי הבתים (ןאני מתכוון לפרסם כאן בפורום את תמונת בית אבי שעדיין עומד מקורי ) ותוכלו לבעריך את אשר לנו כאן בארץ. וכמו שאמר עמי רייזברג בדברים שנשא באתר סוחובולה " אנחנו התשובה לזוועות העבר .עצם שהותנו וביקורנו כאן מידי שנה ועצם קיום מדינת ישראל הוכחנו לכולם שנמשיך להתקיים כעם בכלל ואנחנו יוצאי קורץ לדורותנו בפרט" אז בואו נתגייס לפעילות במסגרת האירגון ונמשוך את ה"עגלה" לכבוד ולזכרון העבר. במסגרת פעילות אני מצפה להיענות למפגשים, אזכרות,טיולים בארץ,ונסיעה לקורץ. אשמח לתגובות איתן בסיוק

eyaltamuz

New member
השאלה הגדולה היא איך ?

ראשית איתן ברוך הבא לכיכר העיירה הוירטואלי שלנו, לכולנו אין ספק בחשיבות העבודה הנעשית ולכן אנו עוסקים בה, כמו כן ברורה לכולנו חשיבות העברת הידע, המעורבות והעשיה לבניי הדורות הבאים אבל כפי שאמרתי השאלה הגדולה היא איך ? כי העובדה היא שלמרות כל הפעולות הנעשות שאין להן אח ורע באף אחד מהארגונים המקבילים מבלי לזלזל חלילה במעשיו של איש ההענות מועטה מדי לדעתנו. אנחנו חייבים להיות יותר יצירתיים ולמצוא דרכים שימשכו ויסקרנו את ילדינו, אני כבר דור שלישי לפעילות בארגון ואני מקווה משתדל חהעביר את המסר לילדיי ואני מקווה שבבוא היום גם הם יקחו את הדגל. להתראות איל תמוז

למעלה