הינשוף שמלווה

NightElf

New member
הינשוף שמלווה

מכיוון שהשרשור למטה לא קופץ, רציתי לוודא מה שרשמו, האם באמת הינשוף שניתן לקנות ממש בהתחלה לפני העיר "דארנאוס" זה ינשוף "ליופי", שלא עושים איתו כלום? והאם הוא באמת יפה גם סתם בתור קישוט?

רוקי

New member
הוא חמוד, אבל כמו שכתבו

הוא חמוד, אבל לא תורם יותר מדי, הוא לא עוזר להלחם ולא עושה כלום בעצם. למעשה הוא די מציק, לפחות בהתחלה, בגלל שהוא תופס מקום בתיק.

NightElf

New member
בכל מקרה, אתמול בלילה, אחרי

השעה 12 כשניסיתי להתחבר, נאמר לי שהמנוי נגמר
ואתמול ביום שישי לא הספקתי לקנות את המשחק, אז אני אקנה רק במוצ"ש. אם אני אתקין וארשם לשרתים האירופאיים, האם גם אז הדמות שלי נשמרת בהתאם ליוזר? או שאני אהיה חייב להתחיל מחדש?

Sheli Sade

New member
תלוי באיזה שרת התחלת לשחק

באותו שרת שבו בנית לך את הדמות בדמו שקיבלת בו היא תישאר - אם זה היה שרת ארופאי אז תוכל להמשיך כרגיל אחרת (שרת אמריקאי ואם קנית עותק ארופאי - מה שקונים בארץ) אז תצטרך להתחיל דמות חדשה...

מוזר

לחשוב שאתם מוותרים על הינשוף החמוד מדרנסוס ,בנתיים שיש אנשים (ואני אחד מהם) שנהגו לאסוף ולרדוף את חיות המחמד האלו בכל רחבי המשחק , בין אם זה בכל שרשראות הקוואסטים שהביאו לשם או בין אם זה לעשות פארמינג במשך ימים ,שלא נדבר על דברים חשובים שנזרקו מהתיקים רק כדי להכיל את הכלובים והביצים.

../images/Emo189.gifמפתאום.

אני טיפחתי וגידלתי אותם יפה. אז מה אם אם זה היה בכלובים בגודל קופסאת סיגריות אז מה אם נתתי להם לגדול בתוך הביצים של עצמם אז מה אם בשביל להשיג אותם קצרתי את כל העדר .

למעלה