היי!!!!

SwEeTy BaBe

New member
היי!!!!

טני חדשה פה קוראים לי s.t ואני חברה של ברוש (אם אתם מכירים אותה...) ואני חולה על כריסטינה אגילרה בדם ..... היא הדברצ הכי יפה בארץ..... ראיתי שדיברתם כאן איזה שיר הייתם רוצים לראות הבא..... אני הייתי רוצה לראות את walk away cant hold us down זה השירים הכי יפים בדיסק שלה.... שמעתי שהיא הולכת להוציא דיסק חדש.... באמת??? אהה ועם יש פה ילדה שקוראים לה נועה בר אמרה לי שאת ילדה חמודה רצח....

flowers girl

New member
היי S.T../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo25.gif../images/Emo70.gif

תודדהההההההההההההההההההההההההה
יוווווווו איזה מאמי את ברו'ש חבל"ז
|
ואני בטוחה שגם את
!|
אני חולה עליכם, ועל טלוש
ובמיוחד על כריסטי
אני מתחפשת אליה בפורים, ותמונות יהיו פה
חחח.. אני אראה מגוחך בטח עם הפאה
יש לך איי סי קיו
שלי 144962460 תהני בחייךךךךךךךךךךךך, נעה

SwEeTy BaBe

New member
אני בטוחה שגם את חמודה!!!!

איך את מתחפשת לכריסטינה???? אהה וזה נכון שלכריסטינה יש עדשות??? ושיש לה תמונות בעירום????

פיית

New member
תשובות

לא ולא אין לה עדשות ואין לה תמונות בעירום.....

SwEeTy BaBe

New member
נוו אז מה כולם רוצים??

כל אחד מנסה לעשות ממנה זונה שיש לה עדשות.... (חבל שאף אחד לא מצליח).... אבל ראיתי כמה תמונות של כריסטינה בעירום.... אהה ויש עוד משהו שאמרו שהיא כל הזמן עושה פירסינג כשהיא מתעצבנת ושיש לה במפשעה אנערף?!?! זה גם נכון או שזה גם שמועות?

i l0ve u

New member
../images/Emo9.gifאסתו'ששש...

אף פעם לא דרשמתי פה לפעמים אני נכנסת להתעדכן קצת ולהוריד כמה תמונות... ככה שגם אני חדשה!!! אה אסתי זאת נועהה נתנה לי ת'כתובת של הפורום... מוואאהההה לשתיכן
אה ו...גם אני חדשה בפורום!!!{טוב שנזכרתי....}

פיית

New member
בקשר לפירסינג

יש לה שני חורים בכ** ואחד בפטמה (בשד הימני) ואחד באף (את זה כולם יודעים) ואחד מתחת לשפה (גם את זה כולם יודעים) אחד בטבור (פופיק) ו3 עגילים באוזן השמאלית ו2 עגילים באוזן הימנית. אז סך- הכול יש לה 11 חורים בגופה...

פיית

New member
ובקשר לתמונות בעירום

אם את מתכוונת לתמונה כזאת ששם
אז זה לא תמונה בעירום תמונות בעירום הם בלי כיסויים של ידיים אוו תחתוני חוטיני...

Devilish Angel

New member
אממ... חולקת על דעתך

היו לה כמה תמונות שהיא הצטלמה בעירום מלא לדוגמא על השער של הרולינג סטונס.... ויש עוד כמה שפשוט לא טוב לי לפרסם אותם...

LoRi Lu

New member
welcome ../images/Emo24.gif

ברוכה הבאה לכל החדשים שהצטרפו... אני ליאת ואני בטוחה שתהנו כאן בפורום כריסטינה! אה... ולא הבנתי איך קוראים לך... s.t או אסתי???

LoRi Lu

New member
אגב...

זאת אני ליאת (celeste cid rulz) אני במחשב של בת דודה שלי לורי...

SwEeTy BaBe

New member
זה אותו דבר...

קוראיחם לי אסתי אבל s.t זה אותו דבר אז אני משתמשת בזה כי זה יותר מדליק..... במלא אני שונאת ת'שם שלי!!!

Devilish Angel

New member
כן... גם אני הבנתי

גם אני שונאת ת'שם שלך... נו אפנס... יו בטח כולכם חושבים עכשיו שאני מגעילה אבל לא! אני באמת לא!!! זאת המורה הזאת.... ST..... אני מצטערת שוב, זה לא אישי נגדך כתבתי את זה כבר בפורום אבריל "לשעבר"... (הפסקתי לפרסם שם)

למעלה