היי!

Upon The Ashes

New member
הבעיה היא לא שהוא שומע דת´ מנרווגיה

יש בכלל?! העניין הוא שהוא שומע דת´ נורווגי שבסוף מתברר כשוודי ואם אני לא טועה וומיטורי בכלל מנגנים ברוטאל(לא בטוח בכלל בקשר לזה, שמעתי אותם לפני יותר מידי זמן)

Metal_F

New member
וומיטורי זה אכן ברוטאל שוודי

דת´ נורבגי? יש את קדאבר..שלפי מה שהבנתי עושים דת´.. ויש את דארקת´רון של הימים ההם..

Nomaed Dominus

New member
חחחחחחחחחחחחחחח

וומיטורי: א) הם שוודים. ב) הם לא מנגנים דת´ שוודי, אלא ברוטאל. ג) הייתי בהופעה שלהם. ד) 90% מהאנשים מכירים אותם. ה) זה לא מגה דת´, אלה מגאדת´ (MEGADETH) ו) ת´ראש = THRASH METAL, טראש = TRASH = זבל

DEATHRUCTION

New member
מגניב!

נהייתי מקובל??.??? כאני גר בב"ש ויש פה הרבה ערסים אז אני לא כל כך מקובל בקרבהם! וגם לא הייתי מקובל בפורום של כלי נגינה! וכיאלו יש לי מלא חברים מטאליסטים וכאלה אבל הרוב וואנבי! ואילו שלא אז הם שונאים אותי כי העפתי אותם מהלהקה שלי!

Upon The Ashes

New member
תעשה טובה...

אחרי ההכרות שלי איתך פה ובפורום כלי נגינה כבר הבנתי שאתה חתיכת פוזר ו"וואנבי" לא קטן ושטויות זורמות מהפה שלך כמו חרא מביוב

Upon The Ashes

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

"אבל הם עושים סגנון שנקרא דת שוודי!" חשבתי שהם עושים דת´ שוודי הממ... חשבתי שגם אין סגנון דת´ נורווגי הממ, חשבתי שהם בכלל מנגנים דת´ ברוטאלי טוב, טעות מטופשת של אידיוט שכמוני

DEATHRUCTION

New member
אההההה

אחי אני בכלל לא מבין מה הקטע שלך! ובכלל איך אתה יכול להגיד על מישהו שהוא וואנבי אם יש לו להקה? טוב בקיצור תחשוב עליי מה שבא לך! כי זה ממש לא מזיז לי!

למעלה