היי

היי

מצחיק לגלות את הפורום הזה. לפני כמה ימים גיליתי את השיטה באינטרנט וקראתי עליה קצת. נשמע כמו אחלה שיטה למניעה או טיפול בחברים. (בשבילי לפחות כי אין לי רצון כזה להיות מטפלת) בכל אופן בהצלחה רבה. ואם כבר אני פה אז שאלה: לפני כחודש וחצי התאמנתי באומנות לחימה עם ידיד.(מאז אגב לא התאמנתי יותר) . הידיד כופף לי את כף יד שמאל כלפי חוץ מהגוף (כאילו כף היד הולכת אחורה ולמטה, בעיקר כופף את החצי השמאלי של כף יד שמאל ) ובעיקר לחץ בחוזקה על נקודה מתחת לקמיצה בתוך היד. זה כאב אבל חיכיתי שהכאב יעבור. הבעיה שזה עדיין לא עבר. מדיי פעם הייתה הרגשה שזהו עבר.. אבל כשאני פותחת ידית או סתם עושה פעולות יומיומייות זה כואב. הייתי מוכנה להשבע שזה פשוט שריר או גיד שתפוס בחוזקה או משהו כזה. הלכתי לאורטופד שאמר שכנראה זו התחלה של דלקת במפרק מתחת לקמיצה. אבל תכלס הכאב עבר מהמפרק של הקמיצה למפרק מתחת לזרת..וגם מתחתיו בהמשך כף היד, כך שאני כבר לא בטוחה בכלום. בנוסף, הוא עשה לי אולטרסאונד שלא העלה דבר. מה אני יכולה לעשות על מנת לעזור ? תודה רבה!! שירה

mirot2

New member
כאבים בשורש הזרת

הדרך הכי קלה לנסות היא עם טוויסט-ז"א לסובב את האצבע הכואבת לשני כוונים פנימה והחוצה לנסות איזה כוון נח יותר ולא כואב,כאשר תמצאי את הכוון סובבי את האצבע לאותו כוון חצי דקה (לא לסובב חזק) תוך כדי חיוך, להרפות מעט ועכשיו לסובב במשך דקה שוב לחייך להמתין מעט לסובב 2 דקות ולחייך.קרוב לודאי שהכאב הוטב בהרבה אם לא עבר לגמרי,אם לא עבר לנסות שוב את הסיבובים, לבדוק נכון את הכוון הלא כואב ולסובב לכוון הזה .בהצלחה ,אנא הודיעי לנו אם זה עזר ,כי יש עוד הרבה טכניקות קלות לבצוע.,

hbr581

New member
כאבים

שלום לך ! תנסי לטפל במפרקים הכואבים באותה שיטה -"טוויסט תרפי" שהסבירה mirot2 בתאריך 19.05.10 ... טיפול בזרת... תודיעי לי ...

hbr581

New member
כאבים

יש טכניקות אחרות ויש הרבה...! אפשר לקבל טיפול בחינם במכללה בימים : רביעי ושישי בין 9.00 --13.00 צריל לקבוע תור .

למעלה