היי

too addictive

New member
לא רק

גם כלפי נשים: "כל אישה נורמלית תברח מגבר חרא שהולך לזונות" אף אחד לא מדופח אצל מאדם לרנה

אושרי 7

New member
ברור, כי מצפון וערכים זה מה זה אטרקטיבי

זה ידוע שנשים נמשכות מאד לגברים טובי לב ורגישים...

רעיון גרוע אחינו

תחשוב שעם בת הזוג שלך אתה נהנה כל הלילה-כל לילה!(ובאמת נהנה), לעומתה, עם זונה אתה נהנה כמה זמן שמוקצב לך וזהו. עזוב את זה שזה בטח לא כולל מה שבת הזוג שלך תיתן לך.

ואיל1984

New member
אפשר לחיות כך

וגם תחסוך לעצמך הרבה כאבי ראש והוצאות כסף
ישנן עוד דרכים לסיפוק התאבון המיני כמו אתרי פורנו באינטרנט וכל מיני דברים כאלה לא חסר לגברים כאבי ראש היום למה הוא מיואשש? כך עדיף לו

enbalush

New member
בחורים שהולכים לזונה, יש להם בעיה בתקשורת

ואני מדברת על בחורים שאין להם חברה או לא היה להם קשר רציני והם הולכים לזונה, הם צריכים לפתור את זה אצל פסיכולוג או יועץ.

נשים לא יכולות לראות את העניין מנקודת מבט של

גברים. באופן כללי, התשוקה המינית של נשים היא בד"כ (לא מכליל) נמוכה בכמה רמות מזו הגברית. יתרה מזו, אם כבר אישה תרגיש צורך נואש בסקס, היא תמיד תמצא את הפרטנר שיסכים. גם היא נראית רע מאוד. לגבר לעומת זאת, יהיה קשה הרבה יותר למצוא פרטנרית.. אלו עובדות החיים

enbalush

New member
לא על זה דיברתי

אלא על החבר של פותח השירשור, בחור שלא היה לו קשר עם בחורה והולך לזונה כתחליף... זה מאוד בעייתי ובחור כזה צריך עזרה, לא משהו שזונה תפתור מעבר לריגוש המיני.

בתור צרכן של זנות (לצערי), היחס שלי לעניין

הוא אמביוולנטי. מצד אחד, לדעתי יש כאן ניצול מצד שני הצדדים. גם הזונה מנצלת את הלקוח ותמורת כסף מעניקה לו כמה דקות של אושר מזוייף. מצד שני, בתור בן אדם שנראה ממש גרוע ושלמען האמת - מעולם, אבל מעולם, לא הלך לו עם בחורות - מצאתי את עצמי בלית ברירה מוצא פורקן תמורת כסף. אני לא אוהב את העניין הזה, הייתי שמח למצוא בת זוג ולעשות סקס מתוך אהבה. שנייה אחרי שאני מגיע לפורקני עם הזונה - אני שונא את עצמי. ולמרות כל זאת - המין חסר לי מאוד והגיע שלב שכבר לא הסתפקתי בלספק את עצמי. הלוואי שזה היה אחרת...

סליחה שאני הורס את האידיליה אבל...

בינינו, בואו רגע נניח הכל בצד וננסה להיות מעט ריאליים. מעט. בכנות, האם רב הבחורות שאתה אוסף בבר, בנסיבות שכן הולך לך כמובן ואתה לא ביישן ויודע לזרום וכו', האם אז אתה לא שם בערך את אותו הסכום? אולי אפילו יותר? הרי.. אני מנסה להציג שאלה נסיבתית ותמימה: מה ההבדל בין נערת ליווי בתכלס, לבין נערת "ליווי" שאתה מוצא בפאב, משלם עליה דרינקים.. מזמין אותה... שופך עליה כסף ובסוף אולי, *אולי* היא עושה לך טובה? או בחורה בדייט, שמצפה ש*אתה* תשלם עליה בפגישה ראשונה, מה הופך אותה שונה מכל נערת ליווי אחרת בממוצע? מה ההבדל ביניהן? שזו באה בגישה שונה? שלזו אין מסכות על הפנים והכל בקטע מקצועי? צר לי שכותב את זה, אני ממש לא מכליל, אבל לצערי זהו פחות או יותר המצב בזמננו. סתם חומר למחשבה, תודה.

ggbhtk

New member
מישהו מהשכונה כנס

זונה היא לא רק שלך ותמיד לפני סקס אתה חייב לשלם לה והיא נותת לך בלי אהבה אלה בגלל שזו העבודה שלה וחברה אולי זה כמו זונה אבל היא באמת אוהבת ובאמת רוצה את זה וזה שאתה נותן לה דברים זה בגלל שאתה רוצה כי אתה אוהב אותה גם וגם היא שלך

תקרא שוב מה שכתבתי

יש הבדל בין חברה דיינו חברה-בת זוג-אהובה, לבין אחת שבדיוק הכרת למשל בפאב וה"מקצוע" שלה זה להכיר כמוך ולסחוט אותם על לא עוול בכפם לבין נערת ליווי, ראסמית, ממכון או סוכנות כלשהי. העלתי פה השוואה פשוטה: חבר שלך ביישן? הולך לנערות ליווי? חכה שיכיר באמת איזו מישהי. אם יתמזל מזלו הוא "יזכה" להרגיש בהבדל בין נערת ליווי אליה הולך בתשלום לבין אותה אחת במועדון שלא בדיוק מחפשת אהבה. זה נכון גם לדייטים עם בחורות שחושבות עצמן... כפיש?

למעלה