היי

too addictive

New member
../images/Emo45.gif

רק רציתי לחזק אותך... לאורך כל הדיון, הסכמתי עם כל מילה שאמרת. בעיני אנשים שרצים לקבוע החלטות מרחיקות לכת כמו "שום דבר הוא לא מבחירה" ומבטלים את דעתן האישית, וואלה.... קל. אפשר לנהל ויכוחים עם עצמך עד אינסוף... אז זהו, רציתי שתדע שאתה לא היחיד בדעתך פה, ואתה לא בור ואתה פסדר גמור לדעתי, ובכלל, חבל שאתה לא מבקר בפורום סקס יותר (למרות שלאחרונה די מעפן שם). אבל זהו, אתה אחלה!

Krishi

New member
תודה רבה על החיזוק ../images/Emo13.gif

שתתווכח עם עצמה כמה שבא לה אני פרשתי. ובקשר לפורום סקס, הייתי שם קצת אבל לא יודע לא אהבתי את האווירה כל כך אז החלטתי לנטוש...

פלטרון

New member
תשמעי תשובה מעניינת..

וישר על ההתחלה נבהיר - אני נגד תופעת הזנות. אבל יש פה הרבה דיעות קדומות ומעאט עובדות ומסקנות. נמשיך לתשובה: אני באמת מאמין שיש מקצועות שרוב העוסקים בהם מגיעים אליהם מתוך דיכוי חברתי/נידוי חברתי/חוסר פופולריות וכו'. למשל - אני די בטוח שעם תעברי בטכניון תראי שרוב העוסקים בתחומי המדע וההנדסה ה"כבדים" הם לא בדיוק אנשים פופולריים, ולכן יש להם הרבה "פנאי" להתעסק בתחומם. אז.. מה המסקנה לגביהם? הנה ניסוח יפה (ליסה סימפסון) - As intelligence goes up, happiness goes down. See, I made a graph. I make lots of graphs האם אני עוסק בהנדסה ומדעים כי זה מה שבחרתי, או כי החיים שלי מלאים בבדידות? האם הבחירה שלי חופשית? כשאת קונה ממחשב, כמה אנשים אומללים היו חלק מהכנתו? הסיבה היחידה שעל זנות זה נשמע יותר הגיוני, כי שם יש אלמנט מיני שלכאורה הופך את הדברים לשונים. אבל דווקא בנקודה הזו לאף אחד אין תשובה - למה האלמנט הזה מייחד את הנושא?

פרסאוס

New member
בתור מי שבעד זנות חוקית

אני לא יכול לומר שרב הבנות עובדות בזה מבחירה... הסחר בנשים במדינת ישראל הוא מהגרועים בעולם. נכון להגיד שיש נשים שעובדות בזה מבחירה, אבל בהחלט לא רובן. רק כדי להסביר - אני חושב שגופו של אדם הוא עניינו הפרטי - מה שאומר שמי שרוצה לעבוד בזנות, בדיוק כמו מי שרוצה לעבוד בסבלות זה עניינו. אני לא בקי בתעריפי הזנות - למרות שאני בעדה במישור האזרחי (גופו של אדם) אני לא מקבל אותה במישור האישי (כמו סיגריות למשל). לי מעשית נראה שהכי פשוט אלו הזונות שמחפשות "קשר דיסקרטי"... או "קשר תמורת תמיכה"... ממה שאני קורא פה בזמן האחרון, קמצן תצא כך או כך... קח בחשבון - שלא יהיה לך קשר אמיתי בצורה הזו, מצד שני - גם לא כל כאבי הראש. אישה זה כמו להחזיק רכב. זונה זה כמו לתפוס מונית... יצא לי טוב... אולי אני אשתמש בזה.

לא חביבי..

זונה זה יותר כמו רכבת ישראל. מונית... מה אתה חושב?היא פה בשביל לקוח אחד?

וירפי

New member
השאלה היא במה לא הולך לו...

אולי הוא צריך להבין איפה הוא נופל,מה הוא לא עושה נכון. ייתכן שעליו לפתח מיומנויות שאין לו, ובעצם לרכוש כך "השכלה" ולהתלמד בנושא הזה.. מה בדיוק הוא לומד מהבנות האלו? זה לא ממש מקדם אותו. לדעתי, זה סוג של פתרון זמני, שאפילו עלול להחריף את מצב הייאוש שלו. אם הוא לא מצליח לספק אישה- שישלם לסרוגייט (טיפול מיני). אם הוא ביישן, ולא מצליח להתחיל ועם בחורה- שייקרא בנושא, שיעשה קורס של "אומנות הפיתוי" או השד יודע איך הם קוראים לעצמם. אם הוא לא מצליח להחזיק מעמד ביותר מדייט אחד- ייקח קואוצ'ר. אם הוא ממש מרגיש שיש דברים שמעכבים אותו, ומקורם בילדות- שילך לפסיכולוג. הוא תמיד יכול לשאול כאן שאלות, היתרון- פה זה בחינם :) ומכל הלב. אבל קודם כל שיבין, שהבעיה אצלו, ורק הוא יכול לעזור לעצמו.

לא ללכת לזונות

זה לא מכובד, מסכן במחלות מין וקשור לפשיעה. השתתף במסגרות שמענינות אותך, ושם צור לאט קשרים עם בנות שאתה אוהב. היה טבעי ואמתי ותן הרבה אהבה במעשים ודבורים טובים.

ggbhtk

New member
תודה פילוסוף רוחני אוהב ותודה וירפי

תודה פילוסוף רוחני אוהב ותודה וירפי שהחזרתם את הנושא הבחור בישן והוא לא מסוגל להתחיל עם בחורה (אני מדבר עלו אבל אני בדיוק אותו דבר) יענו נומר שהוא הולך למופע ורואה בחורה הוא לא ידבר איתה כלום בגלל השאלות האילו 1) מה להגיד לה? 2) איך להגיד? 3) למה שתרצה אותו יש לה 100 מחזרים מה טוב בו שהיא תרצה אותו<? למה שהיא תתיכס אלו וגם אם יש לו דברים טובים הוא לא יכול להראות לה אותם בשניה ובדרך כלל מתי שרואים שמשו לא הכי לא נותנים כבר סיכוי.. זה הכן מפחיד לבוא לבחורה ולהתחיל לדבר איתה הוא גם מאוד מאוד מאוד בישן והוא די מפחד מהצל של עצמו. פעם בחורה אחת שאלה אותי מתי נגמרים האוטבוסים? אז אמרתי נראה לי 12 אז הוא אמר ב12:30 היא לא התייכסה אלו בכלל כאילו הוא לא קיים הוא מספר לי שזה קורה לו כבר כמה פעמיים (הוא לא נראה רע לא מלך היופי אבל בתח לא מכוער) גבוהה רזה נראה בסדר (לכן בא לו הרעיון שללכת לנערת ליווי וזהו אם לא פעם בשבוע אז פעם בחודש) איך אפשר להכיר בנות בצורה טובה מה להגיד לבחורה שרואים פתאום ברחוב אוטובוס וכ"ו? ולמה שהיא תרצה מישו שנראה בסדר מצחיק נחמד אם יש לה בחורים שהם יותר טובים יותר יפים חכמים מצחיקים יות? אני יודע שזו בעיה שיש להמון גברים אבל רבק אנחנו רוצים שיהיה לנו כבר מישהי (המון פעמים יצאנו עלק בשביל להכיר ובמציאות לא הולך כלום קשה להתחיל לדבר כאילו משו תקוע) בקיצור איך להיות קליל לזרום ואיך לא להיות בישן עם יותר ביתחון עצמי תודה לכל המגיבים

ggbhtk

New member
תעזרו לי במקום לדבר על הזונות המסכנות מיצינו

הבחור בישן והוא לא מסוגל להתחיל עם בחורה (אני מדבר עלו אבל אני בדיוק אותו דבר) יענו נומר שהוא הולך למופע ורואה בחורה הוא לא ידבר איתה כלום בגלל השאלות האילו 1) מה להגיד לה? 2) איך להגיד? 3) למה שתרצה אותו יש לה 100 מחזרים מה טוב בו שהיא תרצה אותו<? למה שהיא תתיכס אלו וגם אם יש לו דברים טובים הוא לא יכול להראות לה אותם בשניה ובדרך כלל מתי שרואים שמשו לא הכי לא נותנים כבר סיכוי.. זה הכן מפחיד לבוא לבחורה ולהתחיל לדבר איתה הוא גם מאוד מאוד מאוד בישן והוא די מפחד מהצל של עצמו. פעם בחורה אחת שאלה אותי מתי נגמרים האוטבוסים? אז אמרתי נראה לי 12 אז הוא אמר ב12:30 היא לא התייכסה אלו בכלל כאילו הוא לא קיים הוא מספר לי שזה קורה לו כבר כמה פעמיים (הוא לא נראה רע לא מלך היופי אבל בתח לא מכוער) גבוהה רזה נראה בסדר (לכן בא לו הרעיון שללכת לנערת ליווי וזהו אם לא פעם בשבוע אז פעם בחודש) איך אפשר להכיר בנות בצורה טובה מה להגיד לבחורה שרואים פתאום ברחוב אוטובוס וכ"ו? ולמה שהיא תרצה מישו שנראה בסדר מצחיק נחמד אם יש לה בחורים שהם יותר טובים יותר יפים חכמים מצחיקים יות? אני יודע שזו בעיה שיש להמון גברים אבל רבק אנחנו רוצים שיהיה לנו כבר מישהי (המון פעמים יצאנו עלק בשביל להכיר ובמציאות לא הולך כלום קשה להתחיל לדבר כאילו משו תקוע) בקיצור איך להיות קליל לזרום ואיך לא להיות בישן עם יותר ביתחון עצמי תודה לכל המגיבים

דוד44

New member
לא מבין איך אפשר ללכת למקצוענית?

זה הופך את כל העניין לטכני. מבחינתי המין הכי גרוע אבל טבעי ואוטנטי עם אישה שלא מקבלת כסף על זה - עדיף פי אלף על בילוי עם אחת שמשחקת לך את המשחק. לדעתי, 90 אחוז מההנאה של הגבר (ואולי גם של האישה) הוא ההנאה של בן/בת הזוג. המשחק המקדים, החיפוש אחר הנשמה של בן הזוג עוד בשלבים המוקדמים. החלק הטכני כשמו כן הוא - טכני וקר. בשביל החבר שלך יש לי סיפור אמיתי שחוויתי בגיל 25 בערך אבל אני עוד חוכך בדעתי היכן לספר אותו.

ggbhtk

New member
תעזרו לי במקום לדבר על הזונות המסכנות מיצינו

הבחור בישן והוא לא מסוגל להתחיל עם בחורה (אני מדבר עלו אבל אני בדיוק אותו דבר) יענו נומר שהוא הולך למופע ורואה בחורה הוא לא ידבר איתה כלום בגלל השאלות האילו 1) מה להגיד לה? 2) איך להגיד? 3) למה שתרצה אותו יש לה 100 מחזרים מה טוב בו שהיא תרצה אותו<? למה שהיא תתיכס אלו וגם אם יש לו דברים טובים הוא לא יכול להראות לה אותם בשניה ובדרך כלל מתי שרואים שמשו לא הכי לא נותנים כבר סיכוי.. זה הכן מפחיד לבוא לבחורה ולהתחיל לדבר איתה הוא גם מאוד מאוד מאוד בישן והוא די מפחד מהצל של עצמו. פעם בחורה אחת שאלה אותי מתי נגמרים האוטבוסים? אז אמרתי נראה לי 12 אז הוא אמר ב12:30 היא לא התייכסה אלו בכלל כאילו הוא לא קיים הוא מספר לי שזה קורה לו כבר כמה פעמיים (הוא לא נראה רע לא מלך היופי אבל בתח לא מכוער) גבוהה רזה נראה בסדר (לכן בא לו הרעיון שללכת לנערת ליווי וזהו אם לא פעם בשבוע אז פעם בחודש) איך אפשר להכיר בנות בצורה טובה מה להגיד לבחורה שרואים פתאום ברחוב אוטובוס וכ"ו? ולמה שהיא תרצה מישו שנראה בסדר מצחיק נחמד אם יש לה בחורים שהם יותר טובים יותר יפים חכמים מצחיקים יות? אני יודע שזו בעיה שיש להמון גברים אבל רבק אנחנו רוצים שיהיה לנו כבר מישהי (המון פעמים יצאנו עלק בשביל להכיר ובמציאות לא הולך כלום קשה להתחיל לדבר כאילו משו תקוע) בקיצור איך להיות קליל לזרום ואיך לא להיות בישן עם יותר ביתחון עצמי תודה לכל המגיבים

פלטרון

New member
אתרי הכרויות זו התחלה טובה

יכול להיות שעם הזמן כשתצא עם יותר ויותר בחורות, תראה שגם כשלא הולך זה לא כזה נורא. רעיון אחר - טיפול פסיכולוגי ממוקד. לא בהכרח "פסיכולוגי", אולי יותר "קואצ'ר" ברח לי השם בעברית.. מאמן אני חושב. יש אנשים שנחשבים מאמנים (קואצ'ר באנגלית) שתפקידם לדחוף אותך לעשות שינויים בחייך. הרעיון הוא שאחרי שתעבור את המכשול הפנימי, זה יבוא מתוכך לבד. יש סדנאות כאלו, שלמרות שהם מתפלספים על "ההבנה שלהם בנשים", הם למעשה דוחפים אותך בדיוק כמו המאמנים וכו'. אלכוהול יכול להיות רעיון טוב, לך לפאב, תשתה קצת, תתחיל עם כמה בחורות (תנסה לא להידקר על הדרך), ו.. תקווה שהלקח שישאר לך בסוף הערב זה שאתה מסוגל גם בלי האלכוהול, רק צריך להתשחרר. כל מה שאמרתי מאוד קשה לעשות - אני יודע. הייתי מתחיל מ-2 העיצות הראשונות.

לרנה

New member
הבעיה שלו זה לא בישנות אלא שנאת נשים ואטימות

רק גברים אטומים לגמרי, שונאי נשים ונכים רגשית הולכים לזונות, ומצליחים להתחרמן ממצב מזויע של לאונן לתוך אישה ששוכבת איתם רק בגלל שהיא צריכה את הכסף. כשאתה חרא של בן אדם, בצדק קשה למצוא בת זוג. כל אישה נורמלית תברח מגבר חרא שהולך לזונות. בקיצור, אם הוא רוצה להיות עם בת זוג הוא לא צריך להיות בישן פחות, אלא חרא פחות, וזה לא ענין של טכניקה אלא של מצפון וערכים.

למעלה