היי...

היי...

סליחה שאני פותחת הודעה חדשה פשוט אני רואה שאתם לא כ"כ פעילים פה, ואם אני אשרשר את זה לאנשהו לא בטוח שמישהו ישים לב לזה. אז ככה יש לי 2 שאלות... 1. פיספסתי את האירוח של רותם יאיר. יש מצב שתארחו אותו שוב? פליז.... 2. לירז בסרט זו דמותו של רותם יאיר? 3. בסרט "מבוזבזים" של נורית קידר שודר ביום הזיכרון אם אני לא טועה רותם יאיר השתתף. מי זה מבין כל המשתתפים? יש למישהו תמונה שלו? משהו? תודה רבה לכולכם, ויום טוב =] !

Mrs Vertigo

New member
../images/Emo112.gifאהלן.

1. לא נראה לי שיארחו אותו שוב,
, אבל אולי יש סיכוי שהוא קורא כאן [?] ואם יש לך שאלה, תנסי לשלוח מסר לשם משתמש שלו. :) 2. לירז זו דמותו של רותם בעצם, עם מיליון שינויים נראה לי, לפי מה שרותם אמר:"הדמות בסרט שונה ממני בהרבה מאוד מובנים.". 3. הסרט מבוזבזים בלבל אותי לגמרי, ראיתי את "מאחורי הקלעים של בופור", וראיינו את רותם לשנייה, ובסרט מבוזבזים חיפשתי אותו, והייתי בטוחה שהוא כן שם, עד שאחרי כמה ימים זה התערער לי ואני כבר לא כל כך בטוחה
.. מקווה שעזרתי

היי. קודם כל תודה על העזרה דבר שני,

איך ראית את מאחורי הקלעים של הבופור? יש מצב שגם אוכל לראות. יש לך תמונה או משהו של רותם??? אני חייבת לראות את הבן אדם שלפי הסרט הוא מדהים בכוחות הנפש שלו. ולפי מה שהוא כתב פה.... או אולי למישהו יש??? פליז חבר'ה! לילה טוב =]

Mrs Vertigo

New member
../images/Emo112.gifבדיליי רצחני,

את מאחורי הקלעים של בופור ראיתי בyes ישראלי, או איך שלא קוראים לערוץ הזה, זה ערוץ 5 בלווין, ומדי פעם משדרים את זה.. תמונה שלו - אין לי, לא יצא לי לקיים מעקב אחרי הבנאדם :) בהצלחה.

או קיי... תודה בכל אופן! אם מישהו יודע משהו ע

עליו או אם הוא השתתף ב'מבוזבזים' של נורית קידר (כמו שכתוב בסוף) או שיש לו תמונה שלו או של אחת הדמויות בספר/בסרט בבקשה תאמרו לי... או מידע עליהם... תודה ושבוע טוב! =]

Mrs Vertigo

New member
../images/Emo112.gifאם תריצי חיפוש בגוגל

תמצאי תמונות של נועם ברנע (זיו) ושל צחי איטח (שפיצר), בהצלחה.

למעלה