היי:D

hadas8292

New member
היי:D

אני חדשה כאן:) עוד שבועיים מהיום אני אהיה בפולין (הטיסה 6 בבוקר). חשבתי לבקש ממכם עצות אבל הבנתי שכבר נכתבו כאן עצות, והרבה. אני רק אגיד שזה יוצא במרץ ואם למישהו יש תגלית לגבי העניין, אני אשמח לקרוא. חוץ מזה אני מאוד אוהבת לקרוא על המסע האישי של כל אחד שעובר, יהיה נחמד אם תכתבו לי איך היה המסע האישי שלכם:)

אני הייתי בשנה שעברה

27.3-4.4.08 שיהיה לך בהצלחה ומשמעותי. לי היה זוועה. תקחי בגדים חמים, ומחברת ותהיי חזקה :)

We Never Close

New member
אהלן ../images/Emo13.gif

אין לי תגלית לגבי מרץ, אבל באופן כללי מומלץ להצטייד בבגדים חמים, נעליים נוחות וחברים\חברות טובים\טובות..
בשבילי המסע [נובמבר 08'] היה חוויה משמעותית ומיוחדת. האמת היא שעם כל העצב והזעזוע, היה לי פשוט כיף. בגלל זה אני ממליצה "להצטייד" בחברים\חברות, כי לי המסע היה גם מאוד מגבש, וזה עזר לעכל ולחוות את הדברים. שיהיה מסע משמעותי ולא קשה מידי, ותהני

שירנות

New member
היי לך:)

אין לי כח לכתוב חוויות מחדש,אז אני מוסיפה קישור לחוויות שכתבתי כשחזרתי:) מעבר לזה,אני יצאתי באוקטובר וזה אפילו לא קרוב למרץ אבל היה קר בטירוף,הלכנו עם מליון שכבות... כמובן שהיו גם ימים יפים שהיינו עם חולצות קצרות אבל אני מניחה שעכשיו כבר ממש ממש קר שם,ובלי שום קשר גם אז כשהיינו כשעוד היה אמור להיות מזג אוויר נעים יחסית היו ימים עם גשומים בטירוף וקרים איימים אז תתכונני טוב מבחינת ביגוד כי זה ממש חשוב-חם צוואר,מעיל,כפפות,כובע,קפוצ'ונים,גופיות חמות(את יכולה לקנות טרמיות ואז בכלל יהיה לך נעים),שקיות חימום כאלה ששמים בכיסים וכו'... שימי לב בתיק תמיד זוג גרביים אקסטרה כי תמיד מגיעים למצב שהגרביים נרטבות באיזשהו שלב ביום ואז אפילו יותר קר. אל תלכי עם אולסטאר או כל נעל דומה כי היא תירטב ואת תקפאי! אמממ...נראה לי שזהו:) האוכל זוועה\בעיקר למפונקים,אם את כזו תדאגי לאספקה מכובדת של אוכל מהבית(מנות חמות,חטיפים וכאלה),ובכלל בלי קשר זה טוב שיהיה לך קצת דברים שאת אוהבת מהארץ כי זה ממש חסר שם וזה נחמד לטחון את זה בנסיעות:) המון בהצלחה! נשמח לשמוע חוויות בהמשך:)

Pukipsey007

New member
../images/Emo24.gifהדס

אני הייתי באפריל, זה לא בדיוק כמו מרץ
אם תחפשי פה בפורום תראי כמה שרשורים של חוויות מפורטות,
ומסע מוצלח

למעלה