היי לכל החברה!!!!!!!

היי לכל החברה!!!!!!!

אני ממש חווולה על ג'קי צ'אן המלך! אני ראיתי כמעט את כל הסרטים שלו! אני חושב שהוא השחקן הכי טוף ביקום(אני רושם טוף במקום טוב, תתרגלו)! לדעתי הוא ממש כישרוני, ובכלל, אני אוהב אותו מאוד! אני לא ממש מעריץ שרוף שלו, ואני בטוח שיש פה כמה שאלה... אבל אני בהחלט מאוד אוהב את מלך הפעלולים והסרטים!!! חוץ מזה, אני מאוד אוהב את זה שכל הסרטים שלו הם מאוד מצחיקים, ולא רק סירטי פעולה.... דרך אגב, קוראים לי פבל, ואני בן 13.... כמה חברים ערך יש פה בפורום? מה הגילאים שלכם? ספרו לי קצת על עצמכם... ואני גם כן, מעריץ שרוף של מייקל ג'קסון מלך הפופ של כל הזמנים! את מייקל אני ממש ממש מעריץ! כל החדר שלי בפוסטרים שלו יש לי מלא חומר עליו ובכלל, אני מעריץ שרוף של מייקל ג'קסון ואני גם בפורום מייקל ג'קסון! זהו אני חושב.... מקווה שאני אמשיך לכתוב פה בפורם של ג'קי המלך!

King Of Kromags

New member
היי!! ../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

אני הולך כרגע. צפה לדיווח שלם כשאני חוזר.

תגידו...........

אתה יכולים לתת לי כמה סרטים שהם הכי יפים והכי מוצלחים של ג'קי? אני ראיתי כמעט את כולם.... אבל עכשיו אני רוצה להוריד אותם מקאזה! טוקסידו ראיתי בקולנוע וגם הורדתי כבר... צוות שנחאי, גם ראיתי בקולנוע ואני מוריד עכשיו, שעת שיא 2 ראיתי, ואני גם מוריד אותו עכשיו למחשב.. ראיתי עוד מלא סרטים של ג'קי, אבל לא זוכר רת שמם... אז אשמח את תכתבו כאן סרטים יפים, חדשים וישנים של ג'קי! תודה מראש, פבל!

frodo1

New member
אהלן פבל

אני בן 12 וחצי אבל בטח כבר קראת את זה במידע שנדב נתן לך. בכל אופן, ברוך הבא!

למעלה