היי כולםםםם!!!

היי כולםםםם!!!

היי כולם!!! מה המצצב?! איזה אירוויזיון אתם הכי אוהבים? אני אוהב מאוד את 83 ו92,79 גם מעולה!! מה אתם אומרים!?

Yaniv-DC

New member
האמת... שאם להיות מודרני....

בעידן החדש אני נורא אוהב את זה שהיה בארץ (דנה תפיל את הפסל). אני חושב שהשירים בו, רובם, היו לא רעים בכלל. הוא גם הופק לא רע בכלל (אם כי בדיחות יגאל רביד לא הייתי מכניס לשום ספר של דיד מנוסי). וכשרצתי לטלפון להצביע (ולגלות שהקו ת-פ-ו-ס כי הרי כרגיל, אף אחד לא רואה את התחרות...) רציתי להביע לקרואטיה, שהמריה מגדלנה שלה דוחקת לפינה את המריה מגדלנה של סנדרה.

האירוויזיון בישראל היה

רע! למעט השיר של אסטוניה שהוא יצירת מופת, והשיר הפולני, כל השירים היו בתחתית המרקקה. הבמה היתה מעיקה מאוד (זה מה שקורה כשלא מביעים מינימליזם בעת שימוש בצבעים חמים) והכאיבה לעיניים. קטעי המעבר היו ארוכים מדי. ההנחיה היתה חובבנית כאשר מקדם ה"ממי" דוחף אותה. לוח התוצאות היה מטושטש והכיתוב קטן. הסאונד והצילום היו סבירים מינוס. וכאילו לא מספיק בכך, זירת הארוע היתה קטנה ודחוסה. איכסה פיכסה של אירוויזיון. תא"י.

Yaniv-DC

New member
הרשה לי לחלוק

סליחה, אבל בדרך כלל אני ראשון המבקרים 0נו...כאלה אנחנו...) אבל אני לא מסכים. והוא בהחלט היה טוב יותר מהשניים שבאו אחריו. שהאחרון היה גרוע בהנחייה, ובשניהם הייתה תפאורה שלא הייתה מביישת את התפאורות של הטלוויזיה הלימודית בשנות ה-70. השירים אצלינו היו טובים. את פולין בתור חצי פולני יש לי נטייה לא לאהוב במיוחד (אולי חוץ מההופעה הראשונה שלהם, אותה ראיתי אגב תוך כדי... הטיול לפולין... הברזתי מערב עם חסידי אומות עולם בטענה שאני חולה... פאטתי, מודה.) לגבי הדחיסות - בעיות אובייקטיביות, אתה יודע... אין מקום. אולי בפעם הבאה ילמדו מהדנים ונעשה משהו בפארק הירקון...

Yaniv-DC

New member
אחד המשפטים האהובים עלי

"בוא נסכים שלא להסכים". הולך?

למעלה