היי , חדש כאן .

i D O 1 9 8 9

New member
היי , חדש כאן .

היום גיליתי את הפורום, והתרשמתי ממש לטובה. אז החלטתי להגיד היי, ואשתדל להיות פעיל. אז המלצה לתחילת הדרך ממני - EELS - LIVE WITH SRINGS. אז האילס, שהם בעצם מארק אוליבר אברט ועוד כמה נגנים מתחלפים הם להקת רוק אלטרנטיבית ותיקה שהוציאה עד כה 6 אלבומי אולפן . הרבה משיריהם במהלך השנים מושפעים מטרגדיות אישיות של מארק (מות אביו, אימו, ואחותו) מדמויות מצוירות, וקומיקס. בכל מקרה, האלבום שאני ממליץ עליו, הוא אלבום ההופעה החיה שיצא לא מזמן, האלבום מכיל 19 שירים וקטעים אינסטרומנטלים מקורים של האילז, ועוד כ-3 גרסאות כיסוי לשירים של אמנים זרים. הביצועים בהופעה הם מלנכולים, נוגים, ושקטים שכ"כ מתאימים לאילז, וכך גם לנו, קהל השומעים. אחת מהגרסאות האהובות עלי בהופעה היא "Girl from the north country" של בוב דילן במקור, אוליבר מבצע את השיר בצורה כ"כ מדויקת, וכ"כ יפה, ומה שנשאר לנו זה רק להאזין ולהתמוגג. http://youtube.com/watch?v=Dyac6uoweos אוליבר בקולו המחוספס בשיתוף כלי מיתר מיוחדים יצרו אלבום הופעה מדהים, שחובה בכל נסיעה. מומלץ לקנות, לשמוע, ולהתרשם. עידו

העכביש2

New member
ברוך הבא עידו ../images/Emo140.gif

סקירה יפה על הלהקה הזאת. אני מכיר אותם שמית אבל לא יצא לי להתעמק בהם מבחינת שירים אז תודה, נשמע אותם

yrutoo

New member
ברוך הבא!

גם לי השם היה מוכר מתמיד... בד"כ אני מעדיפה לשמוע את הדברים היותר קצביים מאשר המלנכוליים והשקטים, אבל בסה"כ השיר שבקישור היה אחלה. תודה על ההמלצה היפה! אתה מוזמן להישאר ולכתוב עוד

למעלה