היי ארינה!

visitor

New member
היי ארינה! ../images/Emo8.gif

שלום! יש לי שאלה: אני כותבת לך מאוסטרליהץ הבעיה שלי הוא שהורי רוצים שנישאר כאן לתמיד. אבל אני מואד מדוכאת פה, כי אני רחוקה מהחברות שלי. ואני לא רואה את עצמי מאושרת כאן. רציתי להתייץ איתך, האם בקלפים נאמר אם עדיף לי בכל זאת להישאר פה לתמיד, או לחזור חזרה לישראל? שמי לנה, ואני מזל תאומים. בתודה מראש, לנה.

ארינה

New member
בארץ או בחו"ל

לנה היקרה, אני רואה שאת מאד אומללה איפה שאת נמצאת ואת נמצאת בעומס נפשי מאד גדול כוון שאת לא בסביבה הטבעית שלך שהיא בעצם הארץ. כרגע לפי הקלפים אני רואה שעדיף לך לחזור לארץ אם כי גם בארץ לא יהיה לך יותר מדי טוב כוון שתהיי רחוקה ממשפחתך וזה יעיק עלייך מאד. לא טוב לך לא שם כי את רחוקה מהחברות אך גם לא יהיה לך טוב כי תהיי רחוקה מההורים. לכן אני מציעה לך לשקול היטב את הדברים לפני שאת עושה החלטה כי איזו החלטה שלא תעשי תהייה מאד משמעותית עבורך. בהצלחה רבה ארינה

visitor

New member
תודה רבה על התשובה!!!!! ../images/Emo24.gif

כן, את צדקת בכל מה שאמרת לי!!!!!! אני ממש נמצאת בדילמה ענקית. כבר כמעט החלטתי לא לחזור, אבל שיחה אחת עם חברה הכי טובה שלי, ואני שוב חוזרת לנקודת ההתחלה!
אם אחזור לישראל אני לא אהיה רחוקה מכל המשפחה שלי, כי אבא שלי נמצא שם. אבל מתישהו הוא יחליט להגיע לפה, וכבר לא תהיה לי ברירה אלא לנסוע איתו. לא משנה במה אני בוחרת, אני מפסידה יותר ממה שאני מרוויחה. טוב, לא משנה.......שוב תודה על התשובה! ביי ביי לנה

visitor

New member
ארינה היקרה...עוד שאלה..... ../images/Emo39.gif

מצטערת על מפל השאלות...אבל אני באמת זקוקה לעצה!!! אולי התשובה הבאה שלך על השאלה הזאת, תעזור לי להחליט סופית מה לעשות. אני רוצה ללמוד פסיכולוגיה באוניברסיטה. וזאת עוד נקודת התלבטות: האם ללמוד בישראל, שם יהיה לי יותר קל מבחינת השפה אבל יותר קשה מבחינה זו שאצטרך לעשות פסיכומטרי. או ללמוד באוסטרליה,שם ייתכן ויהיו קשיים בשפה, אבל אני לא אצטרך לעשות שום מאמצים כדי להתקבל למה שאני רוצה ללמוד. האם אפשרי לבדוק בקלפים מה עדיף לבחור מבין השניים?????? לפני שהגענו לפה, הלכתי גם לאישה שקוראת בטארוט. היא אמרה שבכל מקרה יהיה לי קשה ללמוד, אולם ההבדל הוא שבישראל יש לי סביבה תומכת (כנראה התכוונה לחברות ואבא שלי), וזה יקל עליי. אבל באוסטרליה גם יש לי משפחה(=סביבה תומכת), אמא שלי,אחותי, סבים, דודים.......אז אני שוב מבולבלת. בתקווה שלא בילבלתי אותך גם יותר מדי!!!!! שלך, לנה

למעלה