היי אנשים

היי אנשים

היי אנשים יקרים אני מקווה שיגעתי לפורום שלא יזרוקו אותי כל כך מהר כי יש לי המון מה להגיד לכם בעניין הסכרת שמאוד שונה מדעת הרופאים בישראל אז ככה במשך זמן שטיפלתי בחולי סכרת הבעיה היא לפי איך שאני רואה את זה זה פחדים מזה מתחילה כל הסכרת ויש המון מה לעשות בעניין הזה ואני יהיה מוכן להסביר שלב שלב איך אפשר לצאת מהמחלה הזאת זה בתנאי שיתנו לי צאנס להסביר כי אני יודע שאני יכול להיות עזר רב כי פשוט אנשים שכחו את המודעות הפנימית שלהם אז מי שרוצה יותר לשמוע שישלח לי מסר או שירשום לי פה אלי להדגיש אני לא בא לפרסם איזה גימיק של איזה חברה אני בא להוכיח לכל אותם רופאים שכל הרעיון של סכרת זה דבר פסיכולוגי במהותו ולא משנה באיזה גיל וכו ואני אישית אשמח חינם לעזור ללא כל תמורה מסויימת כי בשבילי אדם שירגיש יותר טוב זה הדבר הכי חשוב שיש ושיהיה לכם יום קסום שלכם עדי קצמן

הי עדי...

כיום אף חולה סוכרת לא נפתר מהסוכרת ולא הבריא לגמרי ממנה. שמעתי רבים מדברים על שיטות דומות כגון: תזונה נכונה, שיקום פסיכולוגי... ועדין אף חולה לא החלים... אף אחד לא שולל את דעותיך אבל חשוב לי לומר לך שלאחר שנים של טיפול לא קל פתאום מדברים על שיטות אחרות לא קונבנציונליות שיכולים להכניס לראש של בן-אדם אשליות שלצערינו לא יתמששו... **חן**

gaia20

New member
שלום עדי

תראה, אני מהפורום השכן- לופוס (המנהלת כאן היא אחותי הקטנה!!!
) גם אצלנו יש שני "גאונים" שחושבים שאפשר לרפא מחלות כרונית... תראה, זה לא שאני בן אדם אטום, אני די פתוחה לרעיונות אבל לרפא ממחלה כרונית?... ונגיד שקיים דבר כזה... היכן כל הנרפאים? מדוע חולים לא שמעו עליהם? ההיתכן שמישהו נרפא מסוכרת ולא מגלים לחולים על כך?? שנינו יודעים שהתשובה היא לא!!, אין חולה כזה ואם כן יהיה בעתיד זה יהיה בזכות הרפואה הקונבנציונלית, בזכותה מצאו אינסולין ותרופות וכל הדברים האלו שמחזיקים אנשים חולים בחיים. אשמח לשמוע שאני טועה וכי יש אדם שנרפא ממחלה כרונית. גאיה.

למעלה