היי אנשים...

alltimeliron

New member
היי אנשים...

אני חדשה פה, אף פעם לא נרשמתי לפורום כלשהו >< אבל זה פאקינג אטל..הייתי חייבת 3> ויש פה אנשים שאוהבים אחלה להקות ממה שהספקתי לקרוא.

IamAfreakinGirl

New member
וולקאמונית D:

לי קוראים הוד / דלת / מה שבאלך / הודי XD תבחרי :) אז ברוכה הבאה !, מקווה מאוד מאוד שתהני איתנו D: *דרך אגב , בפורום הזה לא נהנים , רק אמרתי שאני מקווה שתהני איתנו כדי למשוך אותך ולחשוב שתהני ובסוף תתקעי איתנו ועם חוסר חוש ההומור שלנו ~ האהאהא - צחוק מרושע ~* אז אני מקווה שאת מוכנה לייסורים XD אמממ אני גרה ב*מסתוריות ~ חסוי XD* , אזור צפון P: ואני בת 13.5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (וואו הו ~) אהמ אני אוהבת לא הרבה להקות (ביינתים XD ) הלהקות שאני אוהבת : All Time Low (שוק O:) The All American Rejects (אם את מכירה) Hey Monday Framing Hanley (תודה לכן קבב ועדי על השרשור הענק !!!!
) The Fray You Me At Six (אחת הלהקות הכי הכי אהובות עליי P: ) ואני שומעת טיפה שירים של דה מיין ולצערי זה כל מה שאני זוכרת עכשיו ... יש לי זיכרון מאוד מאוד קצר XDDDD *רגע איך קוראים לי ? P:*

AdiA12

New member
חח בכיף ../images/Emo3.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

על כל הלהקות שרשמת

AdiA12

New member
ברוכה הבאה D: ../images/Emo209.gif../images/Emo248.gif

אני עדי, בת 15 מרמת גן
השתלבות מהירה ונעימה
איזה להקות את אוהבת?

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

אני תהילה, בת 16. השתלבות מהירה ונעימה
נשמח לדעת עלייך קצת יותר :)

2MayaN2

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif ../images/Emo221.gif

מעיין, כמעט כמעט 17
השתלבות נעימה

HeelsOverHead

New member
../images/Emo121.gif ברוכה הבאה D:

כרמל , 17 חודש ו5 ימים XD , ת"א ספרי על עצמך P: ולכי לשרשור הראשון של הפורום בעמוד הקודם כדי ללמוד לשרשר נכון :]

Tommy89

New member
חחחח אני לא חושבת

שהסטיגמה על נתניה עובדת פה משהו.. ><

StayAwake

New member
ברוכה הבאה!

אני חנה בת 16! כן.. זה פאקינג אטל
איך הגעת לפורום?
תהני והשתלבות מהירה!

למעלה