הייתי רוצה לדון במשהו שהועלה

מצב
הנושא נעול.
לפי השרידים בשטח (היא נמצאה ב-

אני זוכר שגם לי היה מזר לראות את
המספר הזה, משום שהסדרה הזו, מ-6330 ואילך, מעולם לא היתה בדן. אבל כאשר מדובר ברכבי משק אף פעם אין הגיון בסדר המספרים.
שכונת פסגת-זאב בירושלים), היא מעולם לא היתה מכונה של אגף המשק ! זה נראה אוטובוס רגיל שהוצא משרות ואין שום דבר עליו שיכול להסגיר שהוא היה אוטו משקי. אין שום תוספות "משקיות" אלא דווקא כסאות רגילים עד הסוף. האם זה בכל זאת יתכן כ- 336-352 ???

גם 6536 - סטנדרטית לחלוטין

שכונת פסגת-זאב בירושלים), היא מעולם לא היתה מכונה של אגף המשק ! זה נראה אוטובוס רגיל שהוצא משרות ואין שום דבר עליו שיכול להסגיר שהוא היה אוטו משקי. אין שום תוספות "משקיות" אלא דווקא כסאות רגילים עד הסוף. האם זה בכל זאת יתכן כ- 336-352 ???
גם 6536 - סטנדרטית לחלוטין
כך שזה לא פוסל את ה- 6504 מלהיות 504.

אחד מהם נמכר לאסיה תור

אני מסכים שעניין הנכים אינו זוכה
לאוזן קשבת, לא בחברות התחב"צ ולא במשרד התחבורה. יוצאים ידי חובה עם הנידפלורים אבל לא טורחים לדאוג לגישות ראויות לאוטובוסים ולא לניידות של הנכים עצמם לתוך האוטובוסים. אגב, בזמנו היו מספר אוטובוסים מותאמים לנכים בחברת "טיולי חדרה". מזמן לא ראיתי אותם.
אחד מהם נמכר לאסיה תור

אני מניח שזה לא 336-504 שהרי

לאוזן קשבת, לא בחברות התחב"צ ולא במשרד התחבורה. יוצאים ידי חובה עם הנידפלורים אבל לא טורחים לדאוג לגישות ראויות לאוטובוסים ולא לניידות של הנכים עצמם לתוך האוטובוסים. אגב, בזמנו היו מספר אוטובוסים מותאמים לנכים בחברת "טיולי חדרה". מזמן לא ראיתי אותם.
אני מניח שזה לא 336-504 שהרי
מספרו הפנימי של 336-504 היה 598. זו ממש תעלומה המס' הפנימי: 6504 ! אקווה שיש לך פיתרון. תודה וליל מנוחה. שלך, אביתר.

gsx750f

New member
נכון לחודש מאי האחרון שבני

נסע לטיול במסגרת בית הספר היה קיים האוטובוס עם מעלון השייך למטילי חדרה וכל זאת לאחר הצעקות על הבזיון שהזמינו שנה קודמת אוטובוס מיוניטד עם הרלסים ממש סכנה

TalHai

New member
הבעיה שרק להם יש אוטובוס נגיש לנכים

נסע לטיול במסגרת בית הספר היה קיים האוטובוס עם מעלון השייך למטילי חדרה וכל זאת לאחר הצעקות על הבזיון שהזמינו שנה קודמת אוטובוס מיוניטד עם הרלסים ממש סכנה
הבעיה שרק להם יש אוטובוס נגיש לנכים
בושה למדינת ישראל, פשוט ב-ו-ש-ה

buslover

New member
לאוטובוס הזה התכוונת?

הייתי רוצה לדון במשהו שהועלה
באחד השירשורים דרור דיבר על העובדה שאין מלבד עפיפי ומטיילי חדרה בארץ אוטובוס לנכים(בינעירוני כמובן)האין זו בעיניכם שערורייה ממדרגה ראשונה שלחברות אגד ודן לא יהיו אוטובוסים כאלה?
לאוטובוס הזה התכוונת?

מצב
הנושא נעול.
למעלה