הייתי בהופעה של אמירי באילת!

aMiRi GiRl

New member
הייתי בהופעה של אמירי באילת!

אנשים ! היה כזה כייף!! אלוהים!! היה ממש כייף באילת!! יש לי המון מה לספר, אז נתחיל! אוקיי.. הגעתי לאילת בסביבות שעה 5 וחצי בבוקר, הגעתי לים, חברה שלי חיכתה לי שם.. אני פתחתי ת'תיק להראות לה כמה דברים.. ביניהם את היומן שלי.. ושם היה את המכתב שכתבתי לאמירוש... והמכתב החליט לעוף לים... איזה כייף, המכתב הלך כפוט... , אבל לא נורא.. אני ייתן לו אותו ב מרילו, נדפיס עוד פעם. הנה החלק הטוב ביותר ! אז ככה.. אני מגיעה למלון פארדייז קלאב באילת, אני מחכה להופעה... והיא מתחילה! אני ישבתי ממש מול אמיר.. שורה ראשונה, אמיר הסתכל עליי כמה פעמים וזה היה מצחיק. ההופעה במלון פארדייז הסתיימה, ישר לקחתי מונית למלון מירידיאן, ושם גם הייתי עם המצלמה אבל לא צילמתי הרבה כי בהופעה הראשונה צילמתי פוול! בהופעה במירידיאן אמיר הסתכל עליי המון ! פשוט המון ! הוא כזה הסתכל בצורה... "היי אני מכיר אותה מאיפושו.." זה היהממש מצחיק! אחרי ההופעה, כמובן שהוא יצא והצטלם וכאלה.. אני ניגשתי אליו.. והוא פתאום שאל אותי מה שלומך.?? הייתי קצת בשוק אבל אמרתי לו הכל פסדר , ואז שאלתי אותו אם הוא יכול לכתוב משו לפורום... הוא שאל "מה את הנציגה של הפורום..? " אמרתי לו שלא ואני רוצה לעשות לכם הפתעה... הוא אמר שאין לו כ"כ מה לכתוב אז הוא נתן לי גלויה.. (בהמשך-למטה), הוא אמר לי אני יספר לך משו... אז הוא הצטלם עם כולם ואז הוא ניגש אליי והתחלנו ללכת לכיוון היציאה (הוא הלך לאכול..) ועד שהגענו לשם אז הוא סיפר לי המון המון המון דברים שהוא עומד לעשות והוא אמר שאני יכולה לספר לכם אותם.. אפשר לומר שהוא גם ביקש.. (איזה מאמי!) אז ככה, הוא אמר לי: 1. במשך השנה הקרובה (אם אני לא טועה) הוא עומד לעשות עוד 2 מחזות זמר לילדים. 2. הוא חתם כבר עם הד ארצי חוזה להוצאת דיסק, שהוא ייצא/יתחיל להקליט לקראת הקיץ הבא, עוד שנה ,והוא אמר שזה בתהליכים. 3. לגבי מרי לו, שאלתי אותו אם זה נכון שהוא עוזב את מרילו הוא אמר לי שהוא לא יכול לענות לי על זה, ואז אמרתי לו שסיפרו לי שהוא אמר במפגש מעריצים שהוא עוזב בספטמבר, ואז הוא אמר לי , שהוא עוזב אבל לא בספטמבר, אין עדיין תאריך אבל זה יהיה בקרוב. ואני אישית.. הייתי בשוק! וחוץ מהשיחה הוא עוד זיהה אותי שניגשתי אליו.. זה היה פשוט ע-נ-ק-!-!-! אני שאלתי אותו אם הוא זוכר שהוא קיבל מתנה בסופרלנד והוא אמר כן כן, אני יודע שזה ממך! אני הייתי כ"כ בשוק!! הייתי כ"כ מאושרת מכל מה שקרה. בעיקר מהשיחה.. אני יצאתי משם לא נושמת... הוא היה ממש נחמד. אני אמרתי לו שהגעתי לאילת במיוחד בשבילו מאלפי מנשה, 6 שעות נסיעה והוא אמר ואי! תודה רבה.. וכאלה.. ושהוא עמד להיכנס לחדר אוכל, ביקשתי ממנו אם אפשר לתת לו נשיקה אז הוא נתן לי ואמר לי אח"כ "את יודעת שאני לא כ"כ אוהב את זה , אבל בגלל שהייתה לך נסיעה של6 שעות אז סבבה." אקיצר - אני מאושרת לאללללללה!!

למעלה