הייתי אתמול בטקטיקה,

Witchcrafts

New member
הייתי אתמול בטקטיקה,

וכידוע – אם כי לא נדמה לי שזכרתי זאת – בימי חמישי מתקיים שם טורניר יוגי. היה משעשע.
מעניין אם חלק מאלה שהיו שם יטרחו להיכנס לפה. ניסיתי לעשות יחסי ציבור לפורום. אחלה חנות, אגב. מכל בחינה.

impale

New member
אוהו :O

בגדול,היתי כבר פעם בטורניר שבועי של טקטיקה... צוות החנות שולט לגמרי.. אבל מעבר לזה .. מבחינם מיקום ומספר אנשים קבועים הם לא ברמה של פריק :O

Witchcrafts

New member
כי המיקום די בעייתי.

אבל לי נוצר הרושם ששם הרבה יותר מגובש מאשר בפריק, גם האווירה יותר נחמדה. אולי לא נותנים להם צ'אנס.

impale

New member
כמובן.

אם אני לא טועה... כל יום שלישי. (ויש שם לפעמים גם טורנירים גדולים.. בעיקר בחגים)

Witchcrafts

New member
מה,

מאז ומתמיד זה הוזכר פה. הייתי בטוחה שכל העולם כבר מודע לזה~
הטורנירים היותר גדולים שלהם נערכים בחנוכה, בפורים ובפסח. יכול להיות שיש עוד כמה חגים עיקריים שפספסתי. מה שהכי עצוב, אני עדיין חוטפת מבטים מפוקפקים כשאני מנסה לסנגר על הגילאים ולטעון שיש חיילים שמשחקים ומשתתפים וגם כאלה בגילאים שלי. למאג'יק בכלל אין את הסטיגמה הזו, לפחות לא בקנה מידה שכזה. האנימה מוציאה שם רע למשחק, כנראה.

Witchcrafts

New member
ךםך, תזכיר לי?

הרי זה משחקלפים, אז איך כבר אפשר להוציא לו שם רע? יא מושפעים. ם_ם

DayDreamers

New member
זה גיא.

תודה לאל שבשלב מסויים הוא נכנע והודה שאין לו עוד טעם לשחק שח כי אני קורע אותו בכל מקרה. אחרת גם לשח הוא היה מוציא שם רע. תגידי תודה שהוא לא מחבב גם אותך. Oם

Witchcrafts

New member
אני לא בטוחה שאני צריכה להודות על זה.

בטח יש בזה משהו מעליב.

DayDreamers

New member
אז

אם יש משהו מעליב בכך שהוא מחבב אותך, את צריכה להודות על זה שהוא לא.

Witchcrafts

New member

התייחסתי אל "תגידי תודה שהוא לא מחבב גם אותך". כלומר, אם הוא לא מחבב אותי, סימן שיש שם משהו מעליב. אם יש שם משהו מעליב, למה שאודה על זה.

DayDreamers

New member
בגלל מה שכתבתי Oם

אם גיא מחבב אותך - זה משהו מעליב. אם הוא לא - זה מחמיא. כזה פשוט.

למעלה