היום 25/04/11 - 36 שנים לחסרונו של מייק ...

מיכל שמ

New member
היום 25/04/11 - 36 שנים לחסרונו של מייק ...

36 שנים מאז השתנה במשהו עולמנו , עולמם של אלו החברים בפורום זה . הזמן אינו רופא והכאב אינו חולף !
לזכרו ! מייק ,תהא נשמתך צרורה בצרור החיים ,אמן

brandoz

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

Alvai

New member
../images/Emo41.gifלילה שונה, מחשבות...זה היה יכול להיות...

אז מה אם עבר כבר זמן רב במחשבות אני יכול לשחק עם הזמן ללכת אחורה ולדמיין לחזור שוב להיום ולצייר לנסות לחדור למחשבות לדמיין את השעות האחרונות לחשוב על הרגעים התחושות איך עבר עליך הלילה הזה איך התעוררת הבוקר על מה חלמת מה ציפית שיקרה היום את מי רצית לראות עם מי רצית לשוחח היכן הכל השתבש השעות חולפות להן הבוקר כבר מתקרב תכננת את זה מאתמול חשבת על זה בבוקר דמיינת מה יקרה אחרי החלטת שככה אתה רוצה ואם זה לא היה קורה כך כמה אהבה עוד היית מחלק לנו ואם היום היית מתעורר כמונו עוד בוקר של חג פסח שני מתכנן מפגש צהריים עם צבי אחיך יושב וצופה בשקיעה בנמל ת"א מתכונן לראיון בערוץ 2 מוזמן לשפוט בכוכב נולד ואולי בדרך לפריז לקבל עוד פרס אתה בחרת לך אחרת אתה החלטת בשבילך אתה ידעת יותר מאיתנו לא עצרת לרגע אחד לפני לא פחדת מהדרך הזו לא שאלת למה כדאי למה לא טעית רק הפעם למה לא המתנת עוד שבוע למה נגמרה לך התקווה היום אנחנו מתעוררים הבוקר אנחנו ממשיכים ומחר יצא שיר חדש ובשבוע הבא זמר חדש הכל ממשיך כאן כרגיל הכל ממשיך לקרות כאן בלעדיך... למה... מייק. מייק ברנט - כל הצבעים

mikamike

New member
לא שוכחים אותך מייק אתה לנצח בליבנו ../images/Emo24.gif|נ

האהבה אליך רק מתעצמת .מייק מלאך יקר!!!!! ת.נ.צ.ב.ה. אמן ...

ולרגע אחד מתחברת לאותה תחושה שם..

כשאני מרפה מהמצלמה.. מפסיקה להתבונן על כולם מהצד דרך העדשה ומרשה לעצמי לרגע אחד להרגיש באמת.. הידיים רועדות והלב דופק חזק וכולו מתחבר אליך מייק.. רק אליך. יהי זכרך ברוך

סימה42

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif לזכרו של האחד, מייק!!!!

שלום מייק תמיד אמרתי מייק בראנט לא היה גדול ממנו. אני מבינה מייק אני סולחת, ואני בטוחה שאתה למעלה מזמר להנאתך, ללא אילוצים ללא לחצים סתם כך שר ומנעים בקולך לכל המלאכים כי היית מלאך בחייך, וכפליים במותך. תמיד נזכור אותך מייק!!!!

חנן585

New member
כבר עברו 36 שנים ממותו של מייק פשוט קשה

להאמין זמר כולכך מוכשר יפה תואר זמר גדול פשוט אבידה ענקית כמה עצוב וכמה חבל לא נשכח אותך מייק

nadinadinadi

New member
36 שנה זה פעמיים "חי"

חי בתוכנו, וחי גם למעלה. מי יתן והוא יזכר בתוכינו לדורי דורות, ושתהא נשמתו קרובה למעלות הקדושים והטהורים שם למעלה, אמן.

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif36 שנים אתה חסר

ולמרות הכל 36 שנים עדיין שר ומזמר הלב דואב והנשמה כואבת והדמעות זורמות עם הזכרונות אך כמה יפה ונדירה היא שירתך שהשארת לכולנו ירושה נפלאה מאין כמותה אוהבת וכואבת את לכתך בגן עדן תהא מנוחתך מרסלי- א-יצחקי

למעלה