היום נמנע אסון גדול

אנדרי ז

New member
אכן, כלפיך כבר נגמרו לי המילים

ודרך אגב, את אותה עצה אתה יכול לאמץ גם לעצמך.

ערב רב

New member
אבל אני איני כותב הודעות חסרות תוכן

או שכל כולן נסיונות להטלת חרם פורומי, לתשומת לבך.

Tru Man

New member
כמו כן חסכתי ממכם את מה שהוא...

כותב שהוא חושב שיש לעשות לערבים. כי דברים כאלה אני אפילו לא מסוגל לא רק לכתוב אלא אפילו להעתיקם מהכתוב...
הבן אדם הזה הוא קיצוני שבקיצונים ומפליא אותי שאדם כזה ממשיך לשמש מנהל בפורום של תפוז...

בטח חסכת, כי אתה יודע שזה סותר

את מה שאתה כותב כאן. הנה אני אביא דוגמא אחת המראה מה מנהל פורום הליכוד חושב שצריך "לעשות לערבים". קיצוני שבקיצונים... ממש סכנה לאנושות... מותר לאנשים לחשוב אחרת ממך. מותר לאנשים שיהיו להם כיסופים לשוב וליישב את רצועת עזה. אם זה בעיניך, קיצוני שבקיצונים, אז מה דעתך על מנהלי פורומים התומכים בשיבת הפלסטינאים? הם מתונים, נכון?

היכן ההצדקה?

אתה טענת שהוא הצדיק את המעשה ברחובות. האם יש לך ציטוט המראה הצדקה?

Tru Man

New member
תנסו לבקש מפורמן הוכחות...../images/Emo3.gif

ותקבלו גשם של תירוצים למה אינו יכול לספקם...
צוחק מי שצוחק אחרון פורמן. עובדה שאני סיפקתי הוכחה אבל איפה ההוכחות שלך?

gershon17

New member
קראתי את העץ

איפה הוא הצדיק זאת? תוכל להצביע על המשפט בו הוא עושה את זה? כמדומני, אתה דביל גם בפורום הליכוד...

Tru Man

New member
אתה לא תדע לקרוא מה שצריך...

גם אם ביבי בכבודו ובעצמו יראה לך את השורות...

אנדרי ז

New member
נא לא להביא פה בעיות

של פורומים אחרים. בשביל זה עומד בפניך המייל של הנהלת הפורומים שמתפרסם באופן קבוע בפורום משוב.

Tru Man

New member
אני יודע את זה.

אבל הוא ביקש ממנו הוכחות וכדי שפ לא יוכל להמשיך לטעון שאיני מספק הוכחות לדבריי כפי שהוא טוען כל הזמן (כשהוא עצמו לא מספק אף הוכחה) אז סיפקתי לו אותם. חוץ מזה שחשבתי שיענייןן אותך כמנהל פורום שלוקחים כל אחד לתפקיד הזה ואין צורך בכישורים מיוחדים או לפחות בבדיקה פסיכיאטרית שתקבע אם האיש כשיר לתפקיד מבחינה נפשית...

אנדרי ז

New member
כפי שכבר נאמר לך

זה לא מעניינו של הפורום הזה להתייחס לבעיות של פורומים אחרים. בשביל זה קיימת הנהלת הפורומים.

נא להביא הוכחה מיד שעשיתי זאת

מה שעשית הינו הוצאת דיבה לכל דבר ועניין. אתה מתבקש להביא מיד הוכחה שהצדקתי את המעשה הנפשע.

ברוך הבא למועדון ../images/Emo13.gif

טרומן מוציא דיבה באופן סיסטמטי, כבר הזהרתי אותו פעם שיום אחד מישהו יגיש נגדו איזה תביעת לשון הרע אבל הוא לא מקשיב לי. אכן, מה שטרומן עשה כלפיך זו הוצאת דיבה חמורה לכל דבר ועניין ואין לו טיפת סיכוי בבית משפט אם תבחר להגיש נגדו תביעת לשון הרע.

gershon17

New member
אתה לא רציני, נכון?

עם כל ההערכה הרבה שאני רוכש לטרומן, אני לא חושב שפרט אולי לי מישהו מייחס חשיבות כלשהי לדבריו. מה בדיוק הנזק שנגרם לאותו מגן ימני מזה שטרומן אמר עליו משהו? אם כבר מישהו צריך לדאוג מטרומן, זה אופיר פינס, כל השאר יכולים להיות רגועים.

Tru Man

New member
מה שנקרא: מצא מין את מינו.

למה שלא תצטרף לימין הקיצוני פורמן? אתה הרי כל כך מתאים לשם כמו כפפה ליד...
ולחבר החדש שלך אני יכול להגיד רק: אפילו חברים שלך בפורום שלך עצמך אמרו לך שעברת הגבול בהתבטאויותיך הקיצוניות והגזעניות מר א או שאולי עלי לקרוא לך בשם האמיתי שלך?...

למעלה