היום ישודר הפרק האחרון

pini430

New member
וואו תודה...

מה אתם חושבים שיהיה עכשיו
אני מפנטז שערוץ שלוש יתעלה על עצמו וישדר כמו סטאר את הסידרה מהעונה הראשונה...

h e n y

New member
רגע...

אתה רוצה להגיד לי שבאמת ראית
זה ממש שיא
כמובן שלא ראיתי...
בזמן הזה חרפתי בתקווה שיסכימו לי לא ללכת היום לביה"ס...
רעה שכמותי

Eil

New member
הפרק האחרון

זו הפעם השניה שראיתי את הפרק האחרון של הסדרה החמודה הזו (אותה אני רואה בעיקר בגלל פינץ'), ואני שוב מאוכזבת. למה כל סדרה אמריקאית חייבת להסתיים במושי-מושי? "תהרוג" היתה הרבה יותר צינית ומרושעת מהרבה סדרות אחרות, ובכל זאת הם הרגישו צורך לעשות סיום סוחט דמעות. לסדרה צינית מגיע סוף ציני, בלי חוכמות, ומספיק עם הקיטש. תלמדו מ"סיינפלד". חרא של פרק אחרון, אבל בלי טיפה של רגשנות. אמריקאים!

dylan

New member
../images/Emo45.gif למרות שבכל זאת מדובר בסדרה

פחות צינית (זה מתבטא גם בדמויות וביחסים ביניהן) מסיינפלד שהיו בה כבר כמה קטעים קיטשיים כאלה.. למרות שאני לא מת על פרק הסיום אני לא בטוח שהיה אפשר לעשותותו לגמרי אחרת.. ואם כבר בסיינפלד עסקינן, את מאוד מוזמנת לחזור לפורום

h e n y

New member
גם אני רואה רק בגלל פינץ

לדעתי אני אוהבת את זה ככה
בכול זאת הוא עוזב...
*פיני
*

Eil

New member
דייויד ספייד הוא קומיקאי בלתי נלאה

אני בטוחה שהוא עדיין לא אמר את המילה האחרונה, ושתראי אותו עוד הרבה. בינתיים, יש לך אותו ב"סטאר וורלד" כל יום בלופ (אני אישית יכולה לצפות רק בשידור של אחת בלילה, שזה רע מאוד, כי משם אני ממשיכה ל"עיקר החדשות" וזה לא נגמר. תנו לישון!), ואם תתגעגעי מאוד, תוכלי למצוא אותו בלבי, בפינה החמה ששמרתי לו שם. ואם אני כבר פה, לא אוכל להתאפק: ג'ק גאלו (כלומר ג'ורג' סיגל) שחקן גרוע, מאיה מעצבנת ומכוערת, אליוט הוא הדמות הכי סתמית בתולדות הטלוויזיה כולה. מי אחראי לליהוק? תנו לו פינץ' בראש.

pini430

New member
הופה חן..יש לך מתחרה על פינץ../images/Emo3.gif

הסידרה בעצם מורכבת מחמישה אנשים שלפי הסטנדרטים האמריקאים של המישפחה האידיאלית נחשבים לכשלון גמור : נינה היא בת 50 ולא נשואה אליוט ומאיה למרות גילם המופלג עדיין לא נשואים ג'ק כל הזמן מתגרש... ופינץ הוא גמד מתוסכל שעדיין לא התבגר לוקחים את כל הנתונים האלה ופשוט צוחקים עליהם במקום לבכות עליהם... וג'ק שחקן מועלה לדעתי...

h e n y

New member
כן שמתי לב....../images/Emo46.gif

אבל אף אחד לא יאהב אותו כמו שאני אוהבת אותו
ומה אתם מתחילים לנתח לי את הסדרה.... ועוד במילים כול כך גבוהות
פיני אתה בכלל מבין מה שאתה אומר

Neta558

New member
איזה פרק מיותר...

פשוט פרק מיותר לחלוטין. לא היו בו יותר מ5 שניות מצחיקות. זאת לא סדרת דרמה, למה לנסות לעשות פרק מרגש לסיום הסדרה? זה סתם היה משעמם ומטופש
(וניתן גם להגיד שהפרק היה מאד צפוק...)

pini430

New member
הקטע המצחיק הוא ש...

היה בעונה שעברה נדמה לי... פרק ממש דומה שבו גם כל אחד סיפר איך ג'ק מצא אותו רק שאז זה היה יותר מצחיק כי הראו אותם מחופשים לצעירים... השיא לטעמי היה בעונה השישית....אחרי זה הם התחילו להידרדר והכל בגלל המכשפה הזו ימח שמה וזיכרה
אגב גם בסיינפלד היה פרק סיום פתטי ובכלל לא מצחיק כנראה שמרוב הציפיות לפרק סיום מצויין, הפרק יוצא פחות ספונטני....

Eil

New member
ל"סיינפלד" אכן היה פרק אחרון זוועתי

אבל לפחות לא היתה בו טיפת קיטש, והם הצליחו לשמור על הציניות שלהם עד השניה הראשונה. חוץ מהם, מעולם לא נתקלתי בסיטקום אמריקאי שהצליח ליצור פרק סיום שלא מנסה בכוח להוציא דמעות.

למעלה