היום יומולדת....

¥EleVatioN¥

New member
היום יומולדת....../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo129.gif

למנהלת המקסימה שלנו חני! חני, המון מזל טוב, עד 120 ושכל חלומותיך ומשאלותייך יתגשמו
המון הצלחה, ושר, בריאות וכל מה שאת מאחלת לעצמך
אוהבת המון
אורלי. קדימה חברים לשרשר את מיטב הברכות לחני

punky brewster

New member
חנושששששששששששש

יומהולדת שמח אפרוחון אני מקווה שתמשיכי להתנהג יפה למרות שגדלת בשנה ואינך צעירה את חולקת יום הולדת עם אחד האנשים הכי אהובים עלי בעולם אז ללא ספק זה יום חשוב הנה שיר רק בשבילך הכרתי אפרוח בשם חני אחרי שבוע גוזל גם היא קראה לי חנושששששש נצלי את החיים לנפוש, לשמוח ולבלות זכרי שצחוק מרפא כאב ומשחרר מתחים ואל תוותרי על המשפחה ועל החברים תמצאי את הרגע המסוים באמצע כל יום להודות על שהצלחת והגעת עד הלום יום הולדת שמח ועליז

pinoki

New member
חחח ענברוש

אני לא מאמינה הודעה אחת בלי ציניות?! הא בעצם כן הייתה ... עמך הסליחה טוב תעלי את הקישור !! ותודה על הברכות :) אמן כן יהיי רצון..

BRANGELINA

New member
מזל טוב../images/Emo13.gif

אנחנו לא מכירות כ"כ הרבה אבל המון מזל טוב הרבה בריאות אושר עושר יושר ושכל מה שאת מאחלת לעצמך יתגשם:)

pinoki

New member
הופ הופ טרלללי גדלתי בשנה :)

תודה רבה אורלייי אמן אמןןןן על כל הברכות רק שיתגשמו חח

limors2

Active member
מזל טוב באיחור../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

עד 147
[ברכות באיחור זה כיף אבל, לא? זה ממשיך את החגיגות גם אחרי
]

חנוצ'קה אהובתי...

באיחור גרנדיוזי (אבל רק כי עברו ימים קשים), מאחלת לך מכל הלב יום הולדת מדהים ומוסרת לך המון אהבה ושתהיה שנה מדהימה בחייך... זה נראה אמנם קצרצר ככה, אבל אני מאמינה שאם יש מישהו שיודע מה הרצונות והחלומות שלך יותר טוב מכל אחד אחר, זו את ואני מאחלת שתמצאי את הדרך אליהם לאט לאט, אבל בטוח

למעלה