היום הראשון של הכנס,

מתן4ל

New member
היום הראשון של הכנס,

הלכתי למופע פתיחה וחלום ליל קיץ. החברה מהפורום שבאו לשם היו משעממים הפעם... פגשתי שם את הגןה, (אחרי שנידנדתי לה בטלפון שתבוא
) דיברנו טיפה (היא הייתה עייפה מדי...) והלכנו את עופר, פגשתי אותו במקרה בקופה אבל הוא היה עסוק בתפקיד החשוב שלו (שלא הבנתי מהו)... את (הבאפיסטית) זלפה שלמה, פגשתי במקרה סתם בכנס. 2 האחרות (דנטארתורדנט ו limilu) הבריזו. בהודעה הבאה: האם אני אצליח להגיע לחלום ליל קיץ 2 (או שיחטפו אותי חייזרים בדרך)? והאם יהיה משהוא לעשות בין 9 ל10 בערב?

limilu

New member
אני מצטערת, באמת התכוונתי לבוא ../images/Emo10.gif

אבל הייתי בביגור, והוא היה מגניב מדי בשביל לנטוש, למרות שרציתי לבוא ליום הראשון. באמת!

מתן4ל

New member
לא נורא,

אני אשמח לראות אותם במפגש פורם (במיוחד אותך כי יש לך חתימה מגניבה
)

limilu

New member
אשמח בהחלט.

השאלה היא- מתי יש מפגש פורום? והאם היית בשולחן המיב ביום האחרון? מה שיחקת?

מתן4ל

New member
אז ככה:

ברגע שנרצה - זה דורש תיאום בין מעל 3 אנשים ולא יצא לי לטפל בכמויות גדולות כ"כ של אנשים בבת-אחד (למפגש סטנדרטי מגיעם 0 אנשים
). וכן הייתי ולא נכנסתי לד"ר הו. שיחקתי בכמה דברים (תלוי בשעה): מנצקין הו, שחמט (מקלפים), סטלרס.

limilu

New member
שיחקתי רק ב-tile chess מביניהם

אי אפשר לדעת, אולי שיחקנו ביחד. ואין לי מושג על מה אתה מדבר בקשר לדוקטור הו.

מתן4ל

New member
אולי,

למרות ששיחקתי עם 2 בנים אז לא נראה לי... דוקטור הו - זה פשוט הסרט שהקרינו מ12 עד אור הבוקר...

limilu

New member
אה, בעולמות.

כי את זה אני לפחות בטוחה שלא היה בביגור.

מתן4ל

New member
כן, בעולמות.

סורי, בדרך כלל כשאני מספר למישהוא שהייתי בכנס של גיקים בתל-אביב ושיחקתי מנצקין. התגובה הראשונה שלו היא לא איזה מהם...
(למעשה כל הסיפורים שלי על הכנס התייחסו לעולמות)

limilu

New member
הו, אז בכלל לא שווה.

[אוקיי, אפילו הפילק המנצח היה על ביגור. אני לא חושבת שזה יכול להתעלות על זה. אנחנו ניצחנו בתחרות הפילקים שלכם.] ואם יהיה מפגש חנונים [כאילו שלא חסרים בכלליות] בקרוב, אז יהיה מגניב.

מתן4ל

New member
אוקי.

(איפה אפשר למצוא את המילים של הפליק הזה?) ואני אנסה לארגן מפגש...

מתן4ל

New member
מגניב גם אני הייתי ביום האחרון של ביגור...

טוב, למען האמת לא היה לי יותר מדי סיכוי לפגוש אותך כי אני לא זוכר אותך מהמפגש הקודם (הנחתי שכולנו נפגש בשולחן המיב (איפה שמשחקים מנצקין) אבל כנראה שזה לא קרה
), בכל אופן טוב לדעת שהיית...

למעלה