היום בתפוז אנשים

היום בתפוז אנשים ../images/Emo57.gif

עדי כהן, ה"דיווה" של פסטיגל גיבורי על, תתארח ב 18:00 ב- BlogTV ותענה לשאלות גולשים. שרשרו שאלות כבר עכשיו בפורום פסטיבל כוכבי על
ב 19:00 יתארחו בפורום פסיכומטרי ד"ר ישראל וינקלר, פסיכולוג שיקומי, מומחה בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז, המנהל כיום את מכון רום, לילך ביתן, מנהלת רום פרט וכן ליאור ברק, רכז תחום פסיכומטרי ברום פרט, ויענו לשאלות הגולשים בנושא פסיכומטרי ללקויי למידה.
ב 22:00 יתארח בבלוג TV גור אלפי, מנחה התכנית הדוקו-קומית ככה לא מתנהגים, ויענה על שאלות הגולשים. לבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blogtv
עוד בשעה 22:00 יגיעו לפורום קיצורי קיבה מומחי המרכז הרפואי שיבא -ד"ר קוריאנסקי יוסי וד"ר פייגין אניה וישיבו לשאלות חברי פורום קיצורי קיבה ניתן להשאיר שאלות כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?id=19&msgid=66046845

נצל"ש.. סקר חדש.. ../images/Emo9.gif

סתם כדי שאני אדע מה מצבינו ועד כמה אנחנו יכולים להיות גאים..

שאלה../images/Emo35.gif

בעיתון של סופשבוע שעבר היתה כתבה על אומנים שמופיעים בחו"ל. גם שמו של מאיר הוזכר. האמת, בכל השנים שאני אוהבת את מאיר (וזה לפחות 20 שנה) לא ידעתי שהוא הופיע בחו"ל. למישהו יש יותר פרטים על איפה בחו"ל ומתי

0mroosh

New member
-עונה בלי לדעת בודאות-

תמיד ישנם אמנים שטסים להופיע מול קהילות יהודיות באירופה וארה"ב, למשל-דודים שלי ממיאמי, סיפרו שהיו בהופעה של משינה ושות'. מספקים תרבות ישראלית לאלו שבגולה.

שלמונזה

New member
משינה במיאמי ../images/Emo99.gif../images/Emo168.gif

הזמינו אותי למיאמי שבוע אחרי ההופעה שם
אבל הייתי בהופעות של משינה בחוצות
ובהחלט כמו שעומר אמר, האומנים נוסעים מידי פעם להופיע מול הקהילות היהודיות בעיקר בארה"ב.

אני שמעתי רק על הופעות

בבוסטון..
האחרונה שאני יודעת עליה הייתה בינואר של 2004 שהוא יצא שם לסיבוב הופעות קצר שם..

הו, שכחתי "שם" אחד..../images/Emo6.gif

אני עילגת אחרי שעות של לימודים.. סלחו לי..
בכל אופן, לגבי ההופעות שדיברתי עליהן מ-2004 לפי מה שידוע לי הוא פתח את סיבוב ההופעות הזה במועדון "מקור" ומשם הוא המשיך לבוסטון..
חברה שלי הייתה במועדון "מקור" וטענה שהיה מדהים..
[לא, החברות שלי לא מטורפות כמוני
, היא גרה בארה"ב ושיגעתי אותה שהיא חייבת ללכת אז היא הלכה..
ומאז היא מאוהבת בו אגב ויש לה חלק גדול מהאלבומים כבר..
]

אני אהיה גאה..

ברגע שיהיו עוד..
סתם, אני תמיד גאה בך, בלי קשר.. אבל חייב להגדיל את רפרטואר ההופעות שלך מותק..

למעלה