החלפת קריירה בגיל 37

החלפת קריירה בגיל 37

שלום, אני בטוח כי רבים אנשי היי טק שכותבים כאן את הרהוריהם לגבי החלפת קריירה. אני בן 37 איש היי טק יותר מעשור, ופשוט מרגיש מיצוי וירידת מוטיבציה בעבודה. הזרז היה שינוי במקום העבודה והחשש מאיבוד מקום העבודה, נחשפתי לבעיית הגיל וראיתי שאנשים מעל גיל 45 לא מצליחים למצוא עבודה בתחום היי טק. לאחרונה חשבתי על שתי חלופות - 1. תואר שלישי ומעבר לאקדמיה - מה דעתכם? האם ישים? מה השכר באקדמיה ואיך מתחילים? 2. יועץ השקעות - כמובן לעבור את מבחני הרשות לניירות ערך. שמעתי שיש סטאג', האם ישים בגיל 37? תודה.

אולי צריך לשנות

את כיוון המחשבה במקרה הזה. אתה בגיל 37, נהנית (כנראה) מתנאים משופרים בהייטק וכעת אתה רוצה שינוי. האם השינוי הוא דווקא במקום העבודה? או אולי מה שאתה מחפש זה משהו שיותר קרוב ונכון לך? לעבור עבודה "כי אולי יהיה שם משהו טוב" ובגלל ש"אולי זה יצליח לי" יכול להתברר כהימור מסוכן. הגיל מדבר, השחיקה מדברת. הברור שלך הוא לא בחוץ, לא בשוק העבודה, אלא אצלך פנימה קודם. תכוון לאסטרטגיה אמיתית, פנימית שממנה תוכל לראות בברור את המשך הדרך והקריירה. חיים

תלתלית3

New member
הכי טוב לפנות לאנשים העוסקים בתחומים האלה

להרחיב את הדעת בתחום ולראות אם אתה מתאים אליהם. לפעמים הדשא של השכן לא יותר ירוק. אפשר להישאר בעבודה וללמוד ולהכיר את השטחים האלה לפני שמקבלים החלטה בלתי הפיכה. אל תקפוץ למים הקרים בלי מצופים. על איזה צורך השינוי שאתה מחפש מפצה ? מה חסר שם שאולי אפשר למלא בדרכים אחרות ? מה אתה יכול לעשות כדי שעבודתך תהיה יותר מעניינת ? נסה להפעיל את היצירתיות שבך, לצאת המקופסה. שאל חברים, אנשים על החוזקות שלך ואיך אתה יכול להשתמש בהם כדי למנף את עצמך. בהצלחה טליה

הכל אפשרי (כמעט)

הי אבויוני, קודם כל, כשם הכותרת שנתיי, גיל 37 הוא גיל מצוין לעשות שינוי. אבל אני מסכימה עם חיים שחשוב מאוד לבדוק מאיפה בא הצורך שלך בשינוי והאם בחירה של עבודה שנראית כמשהו אפשרי זו באמת התשובה. דווקא בגלל שאתה כבר לא ילד, מהשם שבחרת אני מבינה שיש לך אחריות על ילד, ומן הסתם כבר צברת כמה ניסיונות בחייך, חשוב מאוד שתבין מהם באמת הצרכים שלך היום; גם מבחינת תוכן של עבודה, גם מבחינת תנאים וגם מבחינת ההשלכות של זה לעתיד. באמת שהכל אפשרי (מבין האפשרויות שכתבת השנייה נראית לי יותר ישימה), אבל אל תעשה את זה בלי תהליך של בדיקה אמיתית. אשמח לעזור, דפנה קינן מורחיים - פרסונה משאבי אנוש וייעוץ תעסוקתי 054-7503716

למעלה