החלפת מקומות עבודה

החלפת מקומות עבודה../images/Emo39.gif

האם אתם נוהגים להחליף מקום עבודה בתדירות גבוהה
האם קשה לכם לעזוב מקום עבודה גם אם רע לבם מאוד
האם אתם רואים את עצמכים עובדים במקום העבודה שלכם היום עד הפנסיה
מה מספר השנים הכי גדול שהצלחתם להחזיק במקום עבודה אחד

../images/Emo26.gif

האם אתם נוהגים להחליף מקום עבודה בתדירות גבוהה
כן
האם קשה לכם לעזוב מקום עבודה גם אם רע לבם מאוד
קצת
האם אתם רואים את עצמכם עובדים במקום העבודה שלכם היום עד הפנסיה
לא
מה מספר השנים הכי גדול שהצלחתם להחזיק במקום עבודה אחד
3.5 שנים

בוקר טוב

האם אתם נוהגים להחליף מקום עבודה בתדירות גבוהה?
לא האם קשה לכם לעזוב מקום עבודה גם אם רע לבם מאוד
כן האם אתם רואים את עצמכים עובדים במקום העבודה שלכם היום עד הפנסיה
יש מצב, מקווה שלא אצטרך מה מספר השנים הכי גדול שהצלחתם להחזיק במקום עבודה אחד
10 שנים

תשובה

האם אתם נוהגים להחליף מקום עבודה בתדירות גבוהה? תשובה: זאת כולה העבודה השנייה שלי אחרי הצבא. העבודה הראשונה עבדתי רק ל - 3 חודשים בתור מחליפה של עובדת בחופשת לידה. ובמשך השלוש השנים האחרונות אני בעבודה הנוכחית, וכנראה אעזוב בקרוב בגלל מעבר לעיר אחרת... האם קשה לכם לעזוב מקום עבודה גם אם רע לבם מאוד ? ת'אמת, כן. המסגרת שאני מקבלת בעבודה הנוכחית, היא מעולה! ואני לא מאמינה שאקבל אותה במקומות אחרים...וזה שאפילו אין לי תואר עדיין... האם אתם רואים את עצמכים עובדים במקום העבודה שלכם היום עד הפנסיה? אני מקווה. כל יהיו לי בוסים טובים ותשרור אווירה נעימה. בכייף. מה מספר השנים הכי גדול שהצלחתם להחזיק במקום עבודה אחד? אז כמו שאמרתי זאת רק העבודה השנייה שלי,,אז 3 וחצי שנים.

nurit0

New member
עונה ושואלת בחזרה

האם אתם נוהגים להחליף מקום עבודה בתדירות גבוהה האם קשה לכם לעזוב מקום עבודה גם אם רע לבם מאוד האם אתם רואים את עצמכים עובדים במקום העבודה שלכם היום עד הפנסיה מה מספר השנים הכי גדול שהצלחתם להחזיק במקום עבודה אחד 1. כן 2. תלוי בתנאים ובזמן 3. מקווה שלא יש לי עוד הרבה עד הפנסיה 4. 3 שנים איפה שאני עובדת עכשיו שאלה: האם כדאי לעזוב מקום שטוב לך בו רק בגלל משכורת ותנאים כי זה הדבר היחיד שמפריע לי כאן. ואני מתלבטת אם לעזוב

היי../images/Emo140.gif

זו אכן שאלה שרק את תוכלי לענות עליה. יחד עם זאת אנסה לעזור כמיטב יכולתי
. באופן כללי סוס מנצח לא מחליפים. כלומר אם טוב לך והשכר שמציעים לך גבוה אך לא בהרבה ממה שיש לך. אז אין טעם לעזוב. כי אם יהיה לך רע במקום החדש אז זה לא שווה את התוספת של הכסף. מצד שני. אם כשאת צופה קדימה לעתיד לבוא, את לא רואה שינוי משמעותי בשכר ולא בקידום המיקצועי במקום הנוכחי. במיקרה כזה הייתי מחפשת מקום עם קידום הן בשכר והן בתפקיד.

AfroditA20

New member
היי

ראיתי את ההודעה שלך בפורום.. אפשר לדעת במה את עובדת?

למעלה