החלמה מPRK

LadySpeedStick

New member
החלמה מPRK

עברתי את הניתוח לפני שבוע בדיוק ולאחריו התחלתי להשתמש בסטרודקס ולקרומיצין. יום לפני שהרופא המנתח הסיר לי את עדשות המגע התחלתי לסבול מאדמומיות ודקירות חזקות בעין בזמן השימוש ולאחריו בטיפות הנ"ל. למחרת הרופא הסיר לי את עדשות המגע, בדק לי את העיניים לאמר שאין לי כלום ומדובר בקצת לחץ בעין בגלל הרכבת העדשות ועם הסרתם הכל ישתפר. הגעתי אליו למחרת לאחר שהמצב החמיר. הוא שוב בדק אותי ואמר שאין לי כלום. הוא החליף לי את הטיפות לפ.מ.ל ותרוצידין. השימוש בפ.מ.ל כואב לי אפילו יותר. כל היום העיניים שלי אדומות מאוד, מגרדות ויש לי דקירות חזקות בשימוש בפ.מ.ל. בנוסף אני מקפידה להשתמש בדמעות מלאכותיות ובתרוצידין שאינם מכאיבים לי. אני מרגישה שהעיניים שלי ממש דוחות את הטיפות. קשה לי לפתוח את העיניים אחרי השימוש בפ.מ.ל ואני לא מרגישה שזה משתפר. יש לציין שהראייה בעקבות הניתוח משתפרת ואין לי הפרשות מוגברות או קושי לפתוח את העיניים שלא לאחר השימוש בפ.מ.ל. מה אני יכולה לעשות וממה זה נובע? תודה, נופר.

טיפות FML

נופר שלום, לצערי, גם אני ניתקל מידי פעם במנותחים בודדים המדווחים על חוסר נוחות בשימוש בטיפות FML. כנראה שקיימת רגישות נדירה לאחד המרכיבים של טיפות אילו. במקרים כאילו אני ממליץ להשתמש בתכשיר אחר של סטרואידים כמו למשל Pred Forte. ממליץ לך מאוד לחזור לרופא המנתח שלך ולבחון איתו את האפשרות להחליף את הטיפות של הסטרואידים המקומיים לסוג אחר. רפואה שלמה דוד לנדאו

למעלה