החוטני|

טייגר1

New member
החוטני|../images/Emo14.gif

שאלה: אני אוהב לראות את אישתי בתחתון חוטיני, אבל היא מתביישת למרות שהלכה וקנתה המון תחתוני חוטיני בידיעתי ובהסכמתי ועכשיו היא לא רוצה ללבוש אותם, וזה גורם להמון ויכוחים בנינו. מה עליי לעשות בנושא זה.

תלבש אותם בעצמך, כפארה.

"אני אוהב לראות את אישתי..." "אבל היא מתביישת" "הלכה וקנתה המון תחתוני חוטיני בידיעתי ובהסכמתי" עכשיו היא לא רוצה ללבוש אותם" "זה גורם להמון ויכוחים" "מה עליי לעשות" וואלה לא יודע. אולי תתן לה להחליט? גוף שלה וחוטינים שלה. הגיוני, לא?!

.m

New member
זכות אישתך על גופה

וזו זכותה בלבד! אין על מה להתווכח. אם לא בא ללבוש את החוטיני - שלא תלבש! היא לא חיבת לך שום דבר, ובטח לא דברים שגורמים לה לאי-נוחות.
mai

EyeSeeYou

New member
../images/Emo45.gif

"לקחתי את גלורייייייי ושמתי אותה בפריייייייזזזזזזזההההההההררר"

Liroy25

New member
הנה עצתו של בעל נסיון

לדרוש מאישתך ללבוש חוטיני כי ככה אתה רוצה..זה לא לעניין. במקום זה, תן קפיצה ל"משביר" או ל"כיתן", תרכוש זוג תחתוני חוטיני לגברים (רצוי בצבע אדום/שחור). למה אתה שואל? א. כי אישתך אולי לא מרגישה בנוח ואם גם אתה תלבש זה יקל עליה. ב. זה מחרמן לאללה!!! בהצלחה!

אצלנו זה היה הפוך...

יום אחד הופיע אשתי עם אריזת הפתעה: 2 זוגות תחתוני חוטיני תואמים,אחד לה ואחד לי (כנראה מתוך כוונה להעלות את מפלס חרמנותי כלפיה ולרסן את מפלס חרמנותי כלפי בני מיני - מעניין מאיפה היא קיבלה רעיון מוזר כזה). זה עבד ! חלקית , בכל אופן(אין תחליף לדבר האמיתי). מאידך בימים אלה החוטיני שלי מהווה עבורי תחליף זמני לדבר האמיתי, כי זה אכן מחרמן לאללה !!! המלצה ל- ELP :עזוב את הקרמבו,מלפפונים ושאר ירקות,עבור לחוטיני...

למעלה