הזמנה לקבוצת תמיכה

הזמנה לקבוצת תמיכה

שלום לכולם ביקשתי וקיבלתי את רשותה של גאיה לספר לחברי הפורום שלכם על קבוצה שפועלת בבית חולים איכילוב, ומיועדת לאנשים הסובלים ממחלות, כאב כרוני או נכות. הקבוצה נפגשת בימי רביעי, בין השעות 13:30-15:00. ההשתתפות חינם. את הקבוצה מנחים שני פסיכולוגים שיקומיים - ד"ר שאול נבון ואנוכי. הקבוצה פועלת כבר כשנה וכל העת מצטרפים חברים חדשים. בקבוצה מדברים על בעיות שאופנייניות במיוחד לסובלים ממחלות וכאב, אך גם על נושאים כלליים שקושרים לחיים. האוירה בקבוצה משפחתית ותומכת. אם אתם מעוניינים בכך - אתם מוזמנים להצטרף גם כן. לפרטים אפשר לפנות אלי במייל, או פשוט להגיע למפגש - ביום רביעי ב- 13:30, בקומת הקרקע של בנין השיקום, רחוב הנריטה סולד 13 תל אביב. להתראות והרבה בריאות יעל דורון פסיכולוגית שיקומית [email protected]

ליעל דורון בתקווה שזה לא מחקרי

ליעל שלום ישר כוח על מעשה שכזה אבל אנו מקווים שמפגשים אלו לא ישמשו למחקר שאת עושה במסגרת בת החולים ואם כן בבקשה תכתבי לנו על זה ומי ממן את העלויות קשה להאמין שדברים נעשים ללא תמורה . כול חברי הפורם ממתנים לתשובתך

לא זה לא מחקרי

שלום דליה ודוד. אני לא יודעת למה "קשה להאמין שדברים כאלה נעשים ללא תמורה". זה חלק מהשירות שבית חולים איכילוב נותן, מתוך אמונה שזה משהו שצריך לתת לקהילה בתוך סל השירות הציבורי, שאנחנו חלק ממנו. אגב, הקבוצה אינה מיוחדת בעניין זה - כל הטיפולים הנפשיים בבית החולים, במסגרת המרפאה הפסיכיאטרית, הם בחינם. ואפילו לא צריך טופס 17. זה ממומן על ידי משרד הבריאות, כחלק מ"סל הבריאות", כמו שצריך להיות בשירות ציבורי. אני לא חוקרת. אני פסיכולוגית. בעבר, אחרי פגישות עוצמתיות במיוחד עלתה בקשה, מצד חלק מהמשתתפים בקבוצה, וגם תחושה שלנו המנחים, ש"צריך לכתוב את מה שקורה כאן ולפרסם". אבל בנתיים לא נעשה שום צעד בכיוון. אם יש לכם שאלות נוספות - אענה בשימחה. כל טוב יעל דורון פסיכולוגית [email protected]

קבוצת תמיכה

יעל דורון, ישר כוח על הפעילות שלך בבית החולים. כן, אני מאמינה שאנשים עושים דברים ללא תמורה, ואפילו הרבה יותר מכפי שאנחנו מעלים בדעתנו. אגב, בכל בית חולים שיש בו מרפאה פסיכיאטרית, הטיפול הפסיכיאטרי והפסיכותראפויטי ניתן בחינם, ואכן כך צריך להיות. כל הכבוד כוכי

נועה בת

New member
יעל שלום

ממש טוב לשמוע שיש קבוצת תמיכה שכזו ולידיעת הפורום - גם אם זה מחקרי זה ממש טוב לנו !!! כול דבר מחקרי טוב לנו , כי ככה ילמדו יותר וידעו לטפל בנו טוב יותר.

נועה בת

New member
יעל שלום

ממש טוב לשמוע שיש קבוצת תמיכה שכזו ולידיעת הפורום - גם אם זה מחקרי זה ממש טוב לנו !!! כול דבר מחקרי טוב לנו , כי ככה ילמדו יותר וידעו לטפל בנו טוב יותר.

תודה, נעה, על התמיכה../images/Emo13.gif

... אבל כאמור - הקבוצה בכלל לא נועדה למטרת מחקר. פשוט - להיפגש כדי להיות יחד ולעבור ביחד קשיים שמייחדים אנשים עם בעיות רפואיות.

שני 4

New member
למה אתם "דליה ודוד"גם מטפלים ללא

תמורה????? התשובה ברורה. יעל דורון עושה פעולת התנדבות אני לא בטוחה אבל נראה לי (תתקנו אותי אם אני טועה). ואתם עושים עבודה שרק אלוהים יכול לעשות ז"א טעות שואפים. איך אני שונאת אנשים שמנצלים מחלות של אנשים אחרים "במכירת לוקשים שזה יפתר!

נועה בת

New member
אל תכעסו על דוד ודליה...

הם פשוט מוגבלים .. אם עד עכשיו לא הבינו שלא רוצים אותם אותם פה , ולא רוצים לשמוע את השטויות שהם פולטים פה בקצב, אז הם כניראה במצוקה קשה גם כלכלית-כי הם בכוח מנסים למכור טיפול, וגם מצוקה חברתית - כי אין להם מישהו אחר שמוכן להקשיב להם .... רחמיי על אנשים חנפנים ומתרפסים שכאלה ...

אן שום עבודה ללא שכר ותמורה

מנסיון של שנים עבודעה שעשינו ליהודים בישראל ללא תמורה לא היתה שום הצלחה ואפילו אחד ואלו אלו ששילמו הצלחנו איתם מעניין מאוד מאוד ידוע שיהודי לא יודע לשקול נכון את מה שנותנים לו במתנה שבוע טוב ובריאות טבעית

gaia20

New member
הי יעל- אני שמחה שאת כאן

לי אישית יש בעיה להגיע לתל אביב- האם אפשר לסדר משהו יותר קרוב לרחובות או בסביבה? או שזה הכרחי להיות שם? אני מאחלת לך הצלחה עם הקבוצה ובקשה קטנה.... האם תוכלי להשאר כאן ולייעץ, לנסות לעזור? כמו שכתבתי ואולי כמו אחרים- לי יהיה קשה להגיע והיתי שמחה אם כאן יהיה מישהו מקצועי כמוך, לדבר איתו. מקווה שתשארי, גאיה.

למעלה