הו, אני בהלם..

h e n y

New member
הו, אני בהלם..

אני ואמא שלי גיששנו בפורומים ומה אנחנו מגלות?? שיש פורום לצפת!!!!!{או שלא הודיעו על זה או שאני מרחפת..} רק שאלה קטנה....אין מקום פה לחילוניים?? הרי בצפת יש גם חילוניים ואני מאמינה שגם הם ירצו לגלוש פה..!!

יש מקום לכולם../images/Emo13.gif

ברוכים הבאים! הפורום שייך לקהילה הדתית חרדית.הוא סגור לכתיבה בשבתות וחגים.לא אוסרים חלילה על אפ'חד להשתתף כאן:)

היה פרסום של תפוז על הפורום

הפורום מיועד לכל הצפתיים, ולאוהבי צפת. את יודעת מדוע נכתבה באוירה חרדית? הרי אם זה היה מיועד לחרדים בלבד היה נכתב פורום לחרדים, ולא באוירה חרדית.... כדי שכולם יוכלו לכתוב כאן, כולל חרדים. לכן זה בפורום שמיועד לכולם, אך באוירה חרדית. כלומר, בלי קללות, בלי מילים גסות, בלי תיאורי תועבה וכן הלאה. זה הכל. ברוכה הבאה לפורום וברוכה הבאה גם לאמא שלך

h e n y

New member
תודה!! ו...

אני לא ממש עוקבת אחרי הפרסום בתפוז...אז אולי זאת אשמתי... אבל רק שתדעי...יש המון חילוניים שלא מקללים ולא שמים תיאורים של תועבה....מספיק שתגידו דרך ארץ{שד"א זה חלק מהחוקים של הפורמים בתפוז ובדרך כל מנהל בין אם הוא מנהל של דתיים ובין הוא מנהל חילוני בפורמים חילוניים דואג לכבד את זה} השאלה אם תרשו לדבר פה על צפת מהצד של החילוניים.....כמו למשל על תנועת הנוער פסגות שהיא תנועה מקומית למען צפת אבל דתיים לא מגיעים אליה.... או המתנ"ס והחוגים והצגות וסרטים.....יש הרבה השקפות שהם לא השקפות של הזרם החרדי ובכל זאת החילוניים ירצו להתייחס אליהם פה בפורום...{מבלי שזה כמובן יגיע לקללות וכ'ו וכ'ו...} ד"א...דאגתי לפרסם!! אני חושבת שזה נהדר שיש פורום לצפת...

למעלה