הופעות בירושלים

insertnamehere

New member
הופעות בירושלים

הצצתי פה בפורום והתחוור לי שהתקיימה לאחרונה הופעה של של שילה בעיר הקודש. בהתחשב שגם על קיום ההופעה הקודמת שלה בבירה נודע לי לגמרי במקרה כשהלכתי עם חברים לאוגנדה שבוע קודם, ובכך ש, לפחות לפי מה שראיתי כאן, יש לכם מידע מוקדם על קיום הופעות אלה, רציתי לדעת איך, אם גם אני יכולה, בבקשה, לדעת מראש על מועדי הופעות בירושלים. בברכה, קייטי.

עדיף שתכנסי לכאן כל מספר ימים...

או אפילו תהפכי לפעילה כאן הכי טוב
ואם לא כאן אז בדרך כלל אפשר למצוא מידע זמין על הופעות במיי ספייס של שילה: http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=189447491
: אני ממש אוהב את ארבעת השירים במיי ספייס של שילה. במיוחד את פרח קיר ואדם חופשי

אהלן קייטי!

קודם כל ברוכה הבאה, נעים מאד. אני ענבר. שילה יצאה להפסקה, אי-אפשר לדעת מתי תשוב להופיע, היא טוענת שזו מן הפסקה כזאת בכדי שתעבוד על האלבום הבא. אז סביר להניח שעד שהוא לא ייצא- היא לא תופיע. באת בזמן לא טוב
תעקבי אחר הפורום ותתעדכני כל כמה זמן, תמיד מודיעים פה על הופעות שלה לפחות שלושה שבועות-חודש מראש. אם אין לך כח לפורום הזה ספציפית
, אז כמו שרן מעליי אמר- כנסי למייספייס שלה. שם תמיד נמצאים עדכונים להופעות. שבוע נפלא!

insertnamehere

New member
רב תודות

לאונרדו - כן, המייספייס שלה הוא בהחלט מקור מצויין לשירים.... :) ענבר - חדשות קשות, למרות שטוב לדעת שיש אלבום נוסף בדרך. אני חייבת להודות שקיוויתי לסוג כלשהו של מיילינג ליסט, אבל אני מניחה שאוכל לשרוד התעדכנות כל כמה זמן בפורום ;) תודה על המענה המהיר (ועל קבלת הפנים הלבבית) ושיהיה לכן/ם שבוע מדהים and a happy monday.

reiya

New member
חח נראה כאילו כיף לך להגיד\לכתוב את השם שלה

למעלה