הופעה מעולה!

GD ROCKS

New member
נכון

הוא לא נורמלי כמה כבר אפשר להעשים שלא ישים כלום ככה הוא הכי יפה אני לא מבינה איך כל הפקאצות מתלהבות ממנו עכשיו עם כל האיפור המכוער הזה.. איך אפשר

נועלה 123

New member
../images/Emo45.gifאפילו אני אומרת שהוא מכוער.

אחח... געגועים לימים האלה..

נועלה 123

New member
סורי, הוא פשוט "לא יפה".

הוא הזכיר לי נורא את אוזי אוסבורן. אולי בגלל שהמשותף לשניהם הוא החסכון המופרז במקלחות?? כי בילי לא נראה כאילו הוא התקלח לפני ההופעה.

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifהייתה בסדר, בילי נראה כל כך

מפחידדדדד ולמה הם באמת שרו את אמריקן והולידיי? הם היו צריכים לשיר דברים ישנים.. ולא את מינוריתי... ג'ייסון מציק.

KorenFlexex

New member
פספסתי את ההופעהההה

הלכתי לפינה לבכות =\ המ אז מאיזה אתר שאמרתם שאפשר להוריד? ובבקשה תביאו לינק ולא להגיד "האתר של ליב8" כי זה לא אומר לי הרבה חח ודווקא חמוד לבילי העיפרון.. למרות שאני לא ממש מסתכלת על זה חח

v i o L e T

New member
לייב 8

ראיתם מה אביעד וטל ברמן אמרו על הזמר? (שחכתי איך קוראים לו) הם אמרו איך הוא מצליח להישאר כל כך רזה? בטח מהסמים מה אתם חושבים?

היי לכולם

אני מפום סימפל אבל אני גם מעריצה של גרין דיי עזבו את טל ברמן ואביעד הזה הם לא יודעים מה הם מדברים !!!!! הייתה להם הופעה מעולה!!!!!!!!!!!!!! ובילי ניראה ממש ממש חתיך!!!!!!!!!(גם מייק וטרה כמובן)

אהה

אני אכנס לפה אבל אני בעיקר בסימפל!! אהה יש לי אתר שיש בו בין השאר גם תמונות של גרין דיי אז כנסו תהנו ותשאירו לי הודעה רק באנגלית (לא יודעת ככה זה האתר מאשה רק באנגלית) את ההודעות להשאיר או בדף השאר אתם תיראו שם או איפה שכתוב guestbook אז הינה קישור http://wwwmarinaspic.piczo.com/

v i o L e T

New member
לא עניתם לי על שאלה

אתם חושבים שהוא רזה כל כך מהסמים?, אם בכלל?

למעלה