הודעת פרישה

Xעמרי

New member
הודעת פרישה

לפני כמה חודשים אלעד, המנהל הקודם של הפורום, פנה אלי בשאלה אם אני מעוניין להמשיך במקומו את ניהול הפורום חשבתי שיהיה חבל מאוד לראות את הפורום שבזכותו למדתי כ"כ הרבה דועך ולכן קיבלתי על עצמי להמשיך את הניהול של הפורום מתוך ידיעה ברורה כי אין לי את משאבי הזמן הדרושים להוביל את הפורום ולהחזיר אותו לגדולה של פעם, אבל לפחות לשמור על הגחלת במקרה תוך כדי פעילותי בפורום שחררה מיקרוסופט לעולם את WebMatrix שאמורה לתפוס את מקומה של ASP3 כטכנולוגיה מובילה בפיתוח WEB בעולם של מיקרוסופט הטכנולוגיה קורמת עור וגידים ממש בימים אילו ואף שוחררה לעולם גרסה רישמית (ולא בטא) של הסביבה, ואני מאמין שבמהרה שרתי מיקרוסופט בעולם אף יחלו לתמוך בטכנולוגיה ולאפשר פיתוח אתרים באותה המהירות והקלות הזכורה מימי ASP3 פרסמתי בפורום הזה מדריך אחד או שניים לשימוש בטכנולוגיה הזו, אך לצערי לא נוצר קהל המבקש את מדריכים נוספים ולי באופן אישי אין את משאבי הזמן והאנרגיה לייצר קהל כזה או צורך. לאור זאת אני לא מרגיש שיש הצדקה להמשך פעילותי בפורום כמנהל, הגם שהדבר דורש ממני התמודדויות עם דברים שלא חשקתי בהם ולכן אני מודיע על פרישתי כמנהל מהפורום אם יש מישהו שרואה את עצמו מתאים לניהול הפורום - מוזמן לפנות אלי ואני אעביר את בקשתו למנהלת האשכול במידה ולא ימצא מנהל - אני מאמין שהפורום יסגר בקרוב. כך או כך, היה לי נחמד לקחת חלק בפורום הזה במהלך לפחות 6 שנים (ההודעה הכי ישנה שלי נמצאת כאן: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=130&msgid=30472100&archive=1 אבל אני בטוח שיש הודעות יותר ישנות, במיוחד כאלה שבהן אני שואל שאלות ולא רק עונה.) אני מקווה שמישהו כן יוכל לקחת את הפורום הזה קדימה, ביחד עם הטכנולוגיה החדשה. בנתיים, כל עוד יש לי זמן, אשמח להמשיך לענות על שאלות.

pitoach

New member
המשך גלישה מהנה../images/Emo45.gif עשית עבודה טובה

כל מי שניסה לנהל קהילה פעילה יודע שזה לא קל. בעיקר לקבל תגובות שליליות על עזרה והשקעה שעשית בסך הכל על חשבון זמנך החופשי בהיתנדבות יישר כוח

mixerfix

New member
אני יודע את האמת

Xומרי - אני, לפחות, יודע את האמת. "אין לי משאבי זמן..." עלק. אתה בילית את החודשים האחרונים בלימוד PHP ו- Python וֹ- HTML5 ועכשיו אתה מרגיש שאין עוד צורך בפורום. אין לי ספק כלשהו שאתה מתכוון לעבור לפורומי האויב, לעסוק בנפקנות מקצועית בעולם הקומוניסטים השגלנים של אנשי הקוד הפתוח. בוש לך והקלם. עליך ועל שכמותיך נאמר "אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהנה"! אתה מאלץ את הילדים שלך לחיות בעולמו של הקומוניסט המזוקן והלא מריח טוב סטאלמן. אני מתבייש בכך שאנו מכירים. אתה הוא ה"אחר", מבחינתי.

../images/Emo24.gif

מקווה שיימצא מי שינהל את הפורום... יהיה עצוב לראות אותו נסגר

Seraphim

New member
חבל מאוד

יהיה עצוב לראות את הפורום הזה נסגר
אולי לא רואים הודעות שלי פה בדר"כ אבל אני מבקר בפורום הזה דיי הרבה שנים, נעזר בו רבות ופעם הייתי יותר פעיל בו, למדתי המון פה ועצוב יהיה אם הוא יסגר. הייתי מציע את המועמדות שלי אילו היה לי זמן לזה, לא מזמן החזרתי את המפתחות של פורום אחר שניהלתי בתפוז גם כן מפאת חוסר זמן אז אני רק יכול לקוות שימצא מחליף ראוי והפורום ימשיך לפעום.

למעלה